şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendini ve partisini pkk'dan kurtarabilirse erdoğan'ın karşısına çıkıp onu alt edebilecek nadir adamlardandır. zaten bu referandumda içeride tutulmasının en büyük nedeni buydu.

  mhp'nin stepne olmayanları + chp'liler + akp'li kürtler + hdp'liler + diğer muhalefetten bir kesim.

  --- spoiler ---

  -evrenin herhangi bir yerinde kesişen iki çizgiye parelel denmez

  -demirtaş sadece kürt değil. demirtaş türk'tür, ermeni'dir, alevi'dir, sünni'dir. demirtaş roboski'de katledilendir. soma'da vahşice öldürülendir. demirtaş benim soy ismim değil, karadeniz'de isyan türküleri söyleyendir. trakya'da bize selam veren çiftçidir demirtaş. demirtaş sokakta katledilen kadındır. demirtaş anaların o sevdalı yüreğidir. demirtaş gençlerin ışıl ışıl gözleridir

  -biz iki maymunu oynuyormuşuz. heyetle aramızda hiçbir fark yok. biz bunu bir hakaret olarak kabul ediyoruz. ayrıca iki maymun değil, üç maymundur. demek ki yine birini götürmüşsünüz.
  --- spoiler ---
 • yav he he. ülkeye karşı ab ve nato'ya çağrıda bulunmuş adama oy verilecek.
 • (bkz: geldi yine tipini s*ktiğim)

  başladılar yine selo guzellemelerine!
 • çok mantıklı tavsiyedir! seçilirse, ülkecek sırtımızı pkk'ya yaslarız artık...
 • (bkz: cizre, türkiye'nin kobani'sidir) lafı edildi mi. edildi.

  ama türkiye'de doğruları söylemek yasaktır. herkes mağduriyetini yalan da olsa yaşayacak bunun için de çeşitli dokunulmazlık bahaneleri olacak. sonra çiçekler, barış ne güzel lafları gelecek ve kapanış yapacağız.

  işte burada bu düzene bir çomak sokma olursa, ırkçımızın hemen sigortalar atar:

  "sen ne hakla demirtaş'ın sarf ettiği ve sonrasında özür dilemediği, mahkemede de hepsinin arkasındayım dediği sözleri hatırlatırsın! "

  (bkz: s. demirtaş'ın nato ve ab'yi göreve çağırması)

  "sen susacaksın, pkk'nın eline sahaya yansıyacak bir koz ele geçene kadar mağdur edebiyatı yapacaklar. sonra hedefleri için umutlanırlarsa tehditler savrulacak! demagoji filan yapma, kesinlikle, bak yazdıklarına cevap veremeyip alakasız laflar ortaya atıyorum. cevap vermiş oluyorum."

  küçük yancılar sizi.

  neyin havası lan bu. kurulduğundan beri önce solcu sonra türk, kürt farketmeden öldüren, ırkçı, işbirlikçi bir örgütün sözlük yancılarısınız. saçmalamayın da ağzınızı açınca dinlemek için bahanemiz olsun.