şükela:  tümü | bugün
  • caps'ı da burada. akp'lilik yapıp silmeye kalkarsa diye.

http://i.imgur.com/mm3iizd.png

"biji demedim buji dedim."
  • kardeş sana, selo mhp'li mi dediler de sen 2013'te atılan tweetin başlığını açıyorsun.
  • bundan 10-12 yıl önce böyle bir şeyi sıradan bir insan yazdığında dahi inletirlerdi orayı.
    yakın geçmişte böyle bir şeyi yazmayı bırak sayın lafı geçtiğinde dahi ortalık karışmıştı. şimdi yaşadığımız şeylere bakıyorum da akp kadar halkın psikolojisine hakim olmuş, yönlendirmiş bir parti gelmedi, gelmeyecek. kimse bu kadar şerefsizce şeyler yapmaya kalkmayacak, ibretlik olacaklar. çünkü oyunun bir de en sonu var.
  • siyasi dansözlüğün sıradan olduğu yerde tepkiyle karşılanması normal.
    adam duruşundan ne ara taviz verdi ki, bokunda boncuk bulmuş gibi ergen heyecanıyla "ahhaa yakaladık" triplerine giriliyor?
    bi sik yakalamadın olm, adam kamuya açık tweet atıyor lan:)
    bu arada bir de sır vereyim;
    oy verenler bunu bilip de veriyor. hadi şimdi git kendini sik sinirden:)
  • ulusalcılık ve solculuk aynı şey değildir. o yüzzden böyle bir tweet atması solcuları pek rahatsız etmeyecektir.
  • ne var lan ne var, nolmuş amk dedirten başlık. ahmet kayaya da aynısını yaptiniz, şimdi sevgiliniz terkedince rahmetlinin şarkilarini dinliyorsunuz.

az çalıştırın kafaları artik yeter ya. adamlar halkçiliktan, adil yargilanmadan, işsizlik sorununa çare bulmaktan ve faşizmi yikmaktan bahsediyor siz hala hiiii annneaaaaa biji serok apo dedi. hiiii ne dediii, seni babama söyliiicemmm tamammmm miieeee kafasi yasiosunuz.

yeter lan, yeter lan korku dunyaniza da, kör gözlerinize de. kaçiniz youtube ta öcalan konusmasi dinledi, kaçiniz kürt mahallelerinde dolaştı.
    başiniz sıkışır anıtkabir e gidersiniz, ağlarsiniz. eşitlik, halkçılık, cumhuriyetçilikten nasibinizi almazsiniz, nasibini alanlari da karalarsiniz.

p.s: kürt değilim. türkmenim, fransiz lisesi mezunu falan burjuva ve ex-ulusalcıyım.
  • kürtçülüğünün beyanı olan tweet.

sonra bu şahıs solcuyum derse yaw he he deyip geçin.

(bkz: solcu olup etnik kimlik siyaseti yapmak)
    (bkz: etnik kimlik siyaseti yapmak)