• kürtlerin ve demirtas'a oy verenlerin yemeyecegi dönüs olur. zaten cöküs sürecinde olan erdogan'in gemisine binecek kadar saf degiller.
  • hdp'liler yapılan onca zulmü sineye çeker mi bilmemekle beraber akp'lilerin alayını tükürdüklerini yalamaya mahkum edecek durumdur. seloya selam göndereni bile yuhlayanlar, linç edenler bu durum karşısında nasıl bir tavır alacaklar dersiniz? peşinen söyleyeyim. geçmişte olduğu gibi "yabdı ama terörü durdurdu" diyecekler, sineye çekecekler.

türkiye ittifakı loading..
  • selahattin demirtaş serbest bırakılırsa akp'ye hapisten değil meydanlardan hesap soracaktır. kimsenin şüphesi olmasın.
  • yeniçağ gazetesi arslan bulut'un iddiası bu yöndedir.

"iki gün önce bana gelen duyum, ysk’nın istanbul seçimlerinin yeniden yapılması kararı alacağı, hdp ile demirtaş’ın serbest bırakılması, abdullah öcalan’ın ev hapsine çıkarılması gibi konularda pazarlık yapıldığı, böylece hdp oylarının akp lehine döneceği yönündeydi. doğru çıktı."

söz sizde mehmet bey.
  • valla saat kaç olmuş hala çalışıyorsunuz. bu ay iyi mesai alacaksınız ha, köftehorlar sizi.
  • çok ama çok muhtemel bir durumdur.

istanbul'daki kürt oylarını almak için yapamayacakları hamle yok
  • "hdp ile demirtaş’ın serbest bırakılması, abdullah öcalan’ın ev hapsine çıkarılması gibi konularda pazarlık yapıldığı..."

güzel bir türkiye ittifakı olur. demirtaş'ın çıkması o kadar sarsmaz ama anketler kötü gösterirse yaş üstünden öcalan'a ev hapsi verilebilir.

ne sandınız ya, geliyor türkiye ittifakı.
  • ay o zaman çok gülerim. akp ile hdp yeniden anlaşırsa türkiye ittifakı adı altında, bana bir şey olmaz, ikisini de cinim kadar sevmemeye devam ederim ama bir çok insana pek çok gülerim.
  • merhaba akp, ben hdp, seloyu serbest bıraksana, bi şey deniycez

(bkz: seni başkan yaptırmayacağız)(istanbul'a)
  • olması halinde birlikte imamoğlu'nun yanında seçim çalışmasını ekrem başkan için yürütecektir.
hesabın var mı? giriş yap