şükela:  tümü | bugün
 • en önde oturan kişinin, en arkadaki öğrencinin yanına gidip kopya çekmesine sesini çıkarmayan, dersinde ders dışında her türlü aktiviteyi gerçekleştirebileceğiniz*` : voleybol` *,tanıdığım en umursamaz hocadır.
 • -canieeeeeeeerrrrrrrr canieeeeeeeeeeeeeeeeerrr...
  o-) hocam caner okuldan ayrıldı....
  - haaaaaaaaaaaaa... söyleyin sınıfta kalcak dewamsızlıktan... :d
 • yıl:2000
  öğrenci: hocam işte aynı şeyi yazmışız onunla! niye ona 10 puan verdiniz de pana hiç puan vermediniz?
  selo: sen napcaksın 10 puanı! sana ne!
 • (bkz: imparator)
 • öğrencilerine matematiği deli gibi sevdiren hocadır. candır.
 • şampiyon filtre a.ş. firmasının hissedarı ve yönetim kurulu üyesidir. 89 ülkeye ihracat yapmayı başarmış bir başarı öyküsü var. ülkemizde ise ürünlerini 200’ü aşkın markadan pazar liderliğine yükseltmiştir. otomotiv sektöründe satış ve pazarlama konusunda türkiye’nin ender yetiştirdiği sanayici, iş adamı, montör aynı zamanda birde konsolosluk title’ı vardır. otomotiv sektöründe neredeyse 10 yıldan bu yana b’2b’ sitemi ile pazarlamada ürünlerini satışa sunan ilklerdendir. şimdilerde ise; ileride çok konuşulacak b’4b ile henüz birçok sektörde kullanılmayan sistemi pazar ile buluşturacağı konuşuluyor.

  özellikle afrika kıtasında türkiye’mizin 1998’den bu yana adeta gönüllü elçisi olup, yaklaşık 22 sene sonrasında artık birçok ülkenin devlet başkanları ve üst düzey bürokratlar ile kişisel ilişkileri vardır. stk olarak p4a derneğini eşi ve yol arkadaşları ile beraber hem afrika’da hemde ülkemizde yardımlar yapmaktadırlar. tüm bu misyonlarına ek olarak ülkemizde liberya cumhuriyeti nin büyük elçiliği olmadığı için liberya devletinin fahri başkonsolos u olarak liberya’yı ülkemizde tek yetkili kişi olarak temsil etmektedir. bir ülkeyi şahsen temsil yetkisi ile kariyerini onurlandıran, büyük pencereden bakıldığında çok başarılı bir kariyerin sonucunda güven esastır tartışılmaz diyerek; aile şirketleri içinde gerçekleştirilen denetim şirketleri sonuç bulgu raporları gereği on milyonlarca dolarlık usulsüzlüklere karşılık, usulsüzlüklerin derhal durdurulup en azından ana-baba ve şahsına ait olan hisselerin devlet tarafından korunması talebinde bulunarak kendi şirketine kayyum atamasını talep eden iş adamı olarak da bilinir. 1977 yılı doğumlu olup, evli ve 3 erkek babasıdır. adaleti, cesaret ve kendine olan güveni ile yalın, somut ve sonuç odaklı bir insan olarak bilinmektedir.

  aldığı ödüllerden bir kaçı,

  2010 yılı sektörde en fazla ülkeye ihracat yapan firma/ i.g.e.m.e.
  2019 yılı uluslar arası platformlarda ülkemizin tanıtımına katkı veren iş insanı ödülü / best of city awards

  web sitesi : https://www.selahattinyilmaz.com/