• son zamanlar yutup'tan nefret ettiren cümle.

edit: belli aralıklarla sol frame'de pörtlemiş olan başlık. ikişer üçer aylık aralarla çeşitli girdiler olmuş. :)
  • ev arkadaşımın adı utkuydu. zile bastım, açmadı.
    balkondan tırmandım. odasına gittim. kapısını açtım. uyandı, bana doğru baktı. üzerimdeki kıyafetler altlı üstlü bembeyazdı. çıldırmasına ramak kalmıştı. gerçekten uzaylı zannetti beni. düşünsene lan karanlıkta bembeyaz bir yaratık hareketsiz sana bakıyor, direkt sıçarsın.
    selam utku, benim.
  • allah belanı versin utku, hayatımızdan çık dedirten reklam.
  • dedelerimiz boşuna uzaylı taşlamamış dedirten, herkesin sabrına soğan suyu sıkan ve "w" harfinin telaffuzuyla insanı dilinden damağından utandıran bir garip baiter. evet utku, seni hiçbirimiz sevmiyoruz, aramızda diğılsın!
  • kendisini tanırım fakat bu wix youtube bumperlarındaki konuşması nedeniyle ağzına kürekle vurmama engel olmayacaktır. burayı okuyorsan utku'cum lütfen bi daha böyle reklamlara çıkma he mi? yoksa küreği kapıp geliyorum yanına...
  • etkıleyici wouix sitesini anlatan kişi.
  • neredeyse youtubetaki her 3 reklamda bir utku denen çoçuğun "selam ben utku" dedikten sonraki duraklamasında içimden "utku senin mk" diyerek günümün stresini attıran olay..
    bence her reklam oyuncusu anlaşma yaparken bir reklam gösterme sınırı getirsin. böylece biz de küfretmeyelim.
  • "ee sana baktım utku söyle"
  • etkileyici sitesini kuran eleman.
  • 'allah senin belanı versin, utku' diyorum her seferinde.
    reklamı da en fazla 4 saniye izledim.
    wix denilen site de kesin bu reklam yüzünden nefret objesi olup hit filan alamıyordur.
hesabın var mı? giriş yap