şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çok kibar bir adam. kendinden de çok emin. önümüzdeki seçimlerde yine aday ve yüzde elli'nin üzerinde oy bekliyor.
 • kadıköy için dört dörtlük selami öztürk tü sloganı bi zamanlar. çok fazla bi artı yönünü görmesem de kadıköyde rahat yaşıyorsak belki biraz da bu adam sayesindedir. boş oy atmaktansa zaten heryer bitmişken en azından kadıköyün yobazların eline geçmesini engellemek için desteklenmesi gereken insan...
 • haydarpasa lisesi mezunudur.
 • tramway, selami öztürk'ün değil değil; bildiğim kadarıyla büyükşehir belediyesinin icraatıdır. büyükşehir belediyesi "şunu yapacağım, bunu dikeceğim" dediyse, yerel yönetimin ona ruhsat vermeme gibi bir yetkisi yoktur. yerel yönetim, büyükşehir belediyesi'nin imar planlarının, o muhit sakinlerinin haklı-haksız tepkileri yüzünden faaliyete geçmesini istemiyorsa bunu çoğunluğun fikrini resmiyete dökerek engelleyebilir. bu yasal haktır.

  tepe nautilus gibi kompleks bir yapının inşaatı, kadıköyü e-5'e ve acıbadem'e bağlayan yolun trafiğini iyice bok etmemiş, aksine adam etmiştir. hatırlanacak olursa; orası, nautilus daha ortada yokken, tek şeritli toprak mıcır karşıımı bombok bir yol iken şimdi yanıbaşında açık-kapalı otoparklarından ücretsiz ve süresiz olarak yararlanılabilecek bir alışveriş-eğlence merkezine sahip "3 şeritli" asfalt yoldur.
  belli saatlerde oluşan trafiğini yoğunluğunu, %0'a yakın faizli banka kredileri yüzünden gün be gün artan araba miktarına ve o yolun kadıköyden e-5 çevreyolunun gebze mevkiine en kısa mesafeli çıkış olmasına bağlamak daha gerçekçi olur.

  kadıköydeki genç nüfus'un tikky olması, yine kadıköy'deki hırsız, tinerci, gaspçı, sürü psikolojisinden destek alıp terör estiren başıboş gürüh adedinden ya da zaten fazla olmalarına rağmen sayısı artırılmak istenen camilerden rahatsız ediciyse; durduğunuz hata, gidin bağcılar'a, sultanbeyli'ye, sultançiftliği'ne, üst dudullu'ya, ümraniye'ye, esatpaşa'ya yerleşin de ateş olsalar sadece düştüğü yeri yakacak kadar tehlikeli olan tikkylerden uzakta içiniz rahat etsin.

  edit: korsan yayına sadece kadıköy'de değil, başta beşiktaş olmak üzere merkezi birçok ilçede göz yumuluyor. korsan imalat çeteleri yerel yönetimden de öte başlı başına istanbul sorunudur. bununla -bir zahmet(!)- ilgilenecek olan da istanbul emniyet müdürlüğü'dür.
 • sitesi enlerim kısmı son derece komik olan, yola devam eden başkan.
 • kadikoy belediyesine ait internet sitesinin elektronik posta listesini kendi sitesinin tanitimi icin kullanmis, kullanmakla kalmayip ayni elektornik postalari arka arkaya ikiser, ucer defa gondermis kisi.