• benim hocam projesi kapsamında tarih öabt derslerini anlatan başarılı bir tarih öğretmenidir. 1994 ankara dil tarih coğrafya mezunudur.
  • hakkı ödenmez kral hocam. sınav için değil de sırf tarihimizi bilmek için bile açıp film tadında izleyebilirsiniz.
  • aynı fakülteden mezun olmuşuz buna gereksiz bir sevindim.derli toplu bir tarih defterim olsun diye dinlemeye başladığım hoca.dersi tane tane çok güzel anlatıyor.emeğine sağlık.
  • youtube'un değerini görmemiş tarih hocası. hakkında bu kadar az entry olmasına şaşırdım doğrusu. kanalına yüklediği videolar çok kaliteli. özellikle kpss tarih soru çözüm videolarının kendimi geliştirmeme çok yardımı oldu. abonelerinin sorularıyla ilgilenmesi de çok hoş. okuyorsanız buraları kendi adıma teşekkür ederim hocam.
  • öabt sınavı için derslerini dinlediğim tarih öğretmeni. güzel anlatıyor.
  • alanına nasıl bu kadar hakim olduğuna şahit olduğumuz ve çokça tebrik ettiğimiz tarih öğretmeni. keşke daha önce ismini duymuş olsaydım. özellikle ösym ne sorar konu anlatımlı videoları çok başarılı su gibi akıp gidiyor.
  • bu adam bambaşka bir adam. diğer tarih hocaları gibi konuları ezberleyip anlatmıyor. buraları okuyorsa mazur görsün ancak manyaklık derecesinde kronoloji bilgisine sahip. bu da olayları birbirine bir mantıkla bağlayıp bizlere aktarmasını sağlıyor. ayrıca hiç süslü bir anlatımı yok, şakır şakır bilgi veriyor. o yüzden de gereken ilgiyi göremediğini düşünüyorum. tabi sadece genel tekrarlarını dinlemiş biri olarak bu yorumu yapıyorum.

yalnız hocanın arada yaptığı ince esprileri de beni benden alıyor. *
  • çok iyi bir tarihçi. atanma döneminde kendisini dinlemiştim. bugün aklıma geldi bir bakayım dedim halen çok iyi. başarılarının devamını diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap