• tamam abi
  • (bkz: götüm)
  • beyza'nin babasinin gormesi durumunda neşe'yle kaya'nin selami söylenilecek olan sevgilidir.
  • (bkz: bu bir tehdittir)

ama neyle tehdit ettiğini yazmamış ki! nerde eski tehditler...
  • delikanlı bir arkadaştır.

beyza da muhtemelen mahallenin kaşarıdır.
  • eğer gerçek ise yazan adam kendisinde boynuzlanma potansiyeli olduğunun çok farkında. artık nasıl bir eksiği varsa.
  • olmayandır. olum, kadın ruhundan anlamadığınızı bu kadar aleni etmeyin lan. beyza'nın kendisidir o!

listede ekli kalmış bir adet "eski" sevgiliye, belki bir platoniğe hitaben yazılmıştır. aksi olsa "yeni" diye mi ifade eder kendisini insan? bildiğin dümdüz bir kıskançlık, kıskandırma, merak ettirme iletisi bu.

bu kadar bile, kadın ruhunun dolambaçlı sokaklarında yol bulamazsanız, bir beyza'nız bile olmayacak, uyandırayım gençler!
  • (bkz: polat alemdar)
  • yani diyor ki beyza bir marka. bu marka artık kurumsallık çatısı altına girdi. freelance iş yapmayacak. yani kısaca pezevenkliğini ilan ediyor kopil.
  • bence beyza tatlişko, apaçi bir ergen ve sevgilisini böyle hayal ediyor. sevgilim beni çok kıskanıyoooo diye kankitoşkolarına hava atacak ufak bir muzurluk yapmak istemiş. demem o ki beyza ile o sahiplenici maço erkeği aynı kişi. olayı çözdüm. buradan beyzaya daha akıllıca davranırsa gerçek sevgilililerinin olabileceğini ve maço bir sevgilinin hayatı zindan edeceğini buna heves etmemesini salık veririm.
hesabın var mı? giriş yap