şükela:  tümü | bugün
 • insanları abartmayı seven bir tip değilim,olduğu gibi yorumlarım.fakat bir kişi varki sayesinde ciddi paralar kazandım.allah ondan razı olsun,bu devirde kimse yapmaz bedavaya.ortalıkta bir sürü ücretli pump grupları türemişken eskiden beridir takip ederim bir kuruş talep etmemiştir kimseden.tabi tüm bunların yanında hiç bir ön görüsündede yanılmamıştır.allah razı olsun senden selcoin!!!! adını bilmiyoruz fakat seni seven bin'leriz farkındasındır umarım. bitcoin ekosistemindeyseniz mutlaka takipte kalmanız gereken bence 1. numaralı şahsiyettir kendileri.twitter adresi aşarıda bi yere bırakıyorum, kafanı aşağıya niye indiriyon oğlum??? ekranın altında.yazıyı takip etsene amk.

  https://twitter.com/selcoin
 • başta sevdiğim bir hesaptı fakat klişe gerçek oldu sonradan bozdu çizgisini bunu baştan belirteyim. olay şu şekilde gördüğüm kadarı ile kripto burak denilen (kendisi daha öcnesinde selcoinin iddalı dil atanlardandı) bir genç selcoin denilen bu fenomen ile bireysel yazışmalarını yayınladı. içeriğinde aşağıda görebileceğiniz gibi kendi cebini doldurma amaçlı coin çıkarmayı planlayan bir tip imiş. fazla güvenilmemesi gereken bir hesap bence hatta hiç güvenilmemeli ama takip edilmeli çünkü bu hesaplar coin paylaşıyor ve at yarışı tayfası (dyor nedir bilemeyen) hemen ardından alıyor bir de sağda solda shilleme çalışmaları yapıyorlar, takip ederseniz bu mini/büyük pumplardan/shillemelerden yara almadan kurtulursunuz.

  kripto burak hesabı: https://twitter.com/kriptoburak

  yazışmalar:
  https://twitter.com/…urak/status/991761950131580934
  https://pbs.twimg.com/media/dcoqkknx4aawbbs.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/dcn2fldx4aawgm6.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/dcnyojkx0ayvd12.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/dcnyojiw4aii_w7.jpg

  çıkarılacak ders: bu tiplere dikkat etmek gerek, hacimsiz coin söylerler pump olur, hacimli coin söylerler düşen trende destek olmaya çalışırlar sırf ellerinde olduğu için. yukarıdaki yorumda görülebileceği üzere şovenist hayran kitlesi bu camia içinde de bulunmaktadır ne yazık ki.

  not şu sıralar: borsaları tehdit eder vari konuşuyor, kendini eleştiren hesapları şovenistlerine spamlattırık kapattırmaya çalışıyor. saldırgan bir profil çiziyor içi boş şekilde.
 • geçtiğimiz kasım'da şu sevdiğim lafı etmiştir:

  sevgili #bitcoin sever yatırımcılar... 1950'lerin taksim'de bebek'te parsel parsel arsa alıyor gibisiniz. hatırlatmak istedim... yakın gelecekte; buralar dutluktu diyeceksiniz.