703 entry daha
  • devletin maddi manevi tüm desteğini ardına almış iyi eğitimli ve başarılı bir türk müdendisi kendisi. bir de aynı devletin damat, yandaş, muhalif demeden tüm desteğini tüm başarılı gençlerimize aynı derecede verdiğini düşünsene..
  • daha önce akp içinde sadece ibrahim kalın'ın duruşunu beğeniyordum. gerçekten devlet adamıydı lakin bu iha/siha'dan sonra selçuk bayraktar'ı da aldım listeme. özellik msb'nın paylastigi son videoda gördük ki siha'lar anasını sikiyor şu an ortalığın. bize bunlarla gelin. hava desteksiz şehit olmasın yavrularımız, üstten üstten bombalayin oclarini.
  • alternatif damattır kendisi. durduk yere övülmeye başlanmış, diğer damatla ilgili sıkıntılar mı var diye düşündürmüştür.
  • ülkeye faydası olan herkesi severiz .bu adam güzel işler yapıyor net. gerisi bizi ilgilendirmez.
  • zıplatıcı.

kimleri zıplattığını söylememe hiç gerek yok.

koçum benim.
  • 10 milyar dolar gavura domalacağımıza, 1 milyar dolar kendi yatırımıza domalırız ufak uzmanlıklar ölçek ekonomisini getirir.
  • (bkz: damat var damat var)

basarili olmasinin da damat olmasiyla alakasi yok ama kendisine sunulan imkanlar da herkese sunulmuyor biraz dusununce. akp defolup gitse de boyle insanlar kalmali. gezi’den hatta oncesinden beri insanlar kacarak uzaklasiyor bu ulkeden mevcut iktidar yuzunden. gelecek olan iktidarlar once mevcut basarili insanlarimizi kusturmemeli sonra da yurtdisindaki turk diasporasini geri turkiye’ye kazandirmaya calismali. sonuc olarak turkiye’de potansiyel olarak selcuk bayraktar gibi yuzbinlerce muhendis var.
  • her gün bu saatlerde düzenli olarak öven bir kitlesi olan kişidir kendisi.
  • helal olsun. gayet vizyonlu, teknolojiye saygısı olan,gelişmeyi vizyon/misyon edinmiş ve çalışmayı ,üretmeyi seven bir kişi. türkiye’nin böyle insanlara ihtiyacı var. parti,marti,gelin,damat,o,bu farketmeksizin...
  • diğer damadın hazineden verdiği krediyle ukrayna’ya iha satan ufak damat. rusya ile papaz olmamızda payı vardır. baş suçlu ise bu stratejik ticareti ortaya atan, ön ayak olan kimsedir. yakında teslim tarihi geliyor rusların rahatsızlıkları artacaktır.
3938 entry daha
hesabın var mı? giriş yap