şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah aklımı kurcalayan soru.internetten araştırdım ama askerliğini ne zaman ve nerede yaptığı ile ilgili hiçbir şey bulamadım.

vatan hayini ekşiciler hemen başlar.yok askerliğini yapmamış vs diye.vatanını, milletini bu kadar seven bir insan niye askerlik yapmasın ki.

bilal erdoğan: 21 gün bedelli (dövizliyi bedelliye çevirerek)
    burak erdoğan: askerliğe elverişli değil
    berat albayrak: 21 gün bedelli (dövizliyi bedelliye çevirerek)
    selçuk bayraktar: ?
    kerem kılıçdaroğlu: 6 ay
    fatih akşener: 6 ay

edit: ak-troll'lere göre askere gitmesine gerek yokmuş.vatana başka şekilde hizmet ediyormuş.idlib'te şehit olan 34 ana kuzusu yiğit'e ahirette öyle söylersin.soru çok basit.herkesi terörist ilan etmenize gerek yok.o ithamı yapanlarla da mahkemede hesaplaşıcaz.elinde bir kanıt vardır heraldi.

üstün zekalı ve ak-troll'lerin entryleri...
    -4 ay güneydoğuda kaldı diye muaf oluyormuş.
    -adamı her kesim takdir ediyormuş.
    -türkiye'yi bölgede askeri güç haline getirmiş.(sanırsın kazım karabekir)
    -hayatının yarısını doğuda geçirmiş.( pensilvanya ve boston ülkenin doğusu galiba) 4.5 sene orada kalmış.
    -askeriye'ye siha üretiyormuş.(berat albayrak da tsk'ya kamuflaj üretiyor.o enayi mi askere gitti)

not: bu iş diploma olayına döndü.150 entry girildi hala elle tutulur birşey yok.

bir diğeri için

(bkz: selcuk bayraktar nasil damat oldu sorunsali)
  • bkz: https://iaahbr.tmgrup.com.tr/…sti-1545304310895.jpg

ahmet hakan ile olan yayınında söyledi; iha projesi testleri zamanında 4 yıl (dört yıl)'a yayılan bir süreçte güneydoğuda terörle mücalede bölgelerinde kaldım, damat olduktan sonra bile (suriye operasyonları için) 4 ay sınırda barakada kaldım dedi. bana askerlikten fazlası gibi geldi bu olay. hem de 1800+'e yakın teröristi yaptığı iha'lar ile hd kalitesinde etkisiz hale getirtmişken.

video: https://www.youtube.com/watch?v=2pcmtfzjuic

herkesi vasatlaştırmaya ne çok merakı var bizim milletin ya.

adam babadan zengin, robert college'de okumuş 18.000 tl bedelli parası eminim çok koyar
  • o değil de üretim sürecine soktuğu dronelar sayesinde türkiye'yi askeri anlamda bölgesel güç haline getirmiş ve bu hamlesi gerek ulusal gerekse uluslararası askeri kaynaklarca öve öve bitirilemeyen birisini askerlikle vurmaya çalışmak türk muhalefetine özgü bir salaklık sanırım...

oğlum yolsuzluklardan, ekonomiden, dış politikadan, antimilitarizmden falan yürüsenize salak mısınız?
  • herif bok bulmuş mağribi gibi her yere bkz vermiş amk dingili. adam hayatının yarısını doğuda geçirmiş terör sevici ibneler hesap soruyor.
    ek: başlığı açan dingil terör sevici. sözlükte aktrol ithamını en çok kullanan onlar. neyse ki konu devlet olunca kendilerini açığa çıkarıyorlar.

ek2: başlık sahibi aktrol yazdığı kısmı silmiş ama aşağıdaki başka bir terör sevici ağa yakalanmış.
    herifin entry geçmişine bakın %90 aktrol şöyle aktrol böyle. bir de canan kaftancıoğlu güzellemesi yaptığı şu entrye bakın: (bkz: #105908137) tabii ki terör sevici.
  • selçuğa laf yok. tek düzgünü bu çocuk amq
  • yaptığı ihalar sayesinde bir askerimiz bile hayatta kalmışsa askerliğini yapmıştır, bu kadar basit. trollük yapmayın.
  • ülkede binlerce problem, kötü yönetim, adaletsizlik ve yolsuzluk varken iyi olan az sayıdaki şeye niye saldırılıyor anlamıyorum. selçuk bayraktar önemli projeler ortaya koyan bir insandır, bu tarz insanların ve togg gibi projelerin önünün kesilmesi bir partinin zararına, oy kaybına değil ülkenin zararına olur.
  • sezgin sen misin?
  • başlık iyi aktroll yapmış. togg’a kadar gitmişler. demek ki bu arkadaşla ilgili büyük projeler var.
  • askerlik neden her şey gibi görülüyor . bana kalırsa gönüllü askerlik sistemi olmalı . olmak istemeyen biri zorla askere gitmemeli . selçuk bayraktar askerliğini yapmıştır yapmamıştır bu kimseyi ilgilendirmemeli