şükela:  tümü | bugün
  • zeytin dalı ve fırat kalkanı operasyonlarındaki başarımızın bir kısmı da sihaların 12 den vurmasıyla doruğa ulaşmıştı. bayraktarın şansa inanmadığını gösterir. ımanı yüzüne yansımış samimi bir vatansever.

selcuk bayraktar teröristlerin katledilmesinde kullanılan insansız hava araçlarını üreticisi ve milyonlarca doların ülkemizde kalmasını sağlayan bir vatansever. sizi sömüren ailelere bakmak istiyorsanız tek parti diktasından beri sizi kullanan ve zenginleşen doymayan sabetay ailelere bakın

https://www.instagram.com/…hvi/?igshid=21ucdq08ssxj

(bkz: türkiye'deki sabetayların akrabalık ilişkileri)
  • bu ne amk ya ahahaha
  • benim okculuk vakfıma milyon dolarlar aktarın belediyelerden, bırak hedefi 12'den vurmayı, ypg'yi tek başıma ok atarak bitirmezsem namerdim.
  • yanlış bilgi verilmektedir.

en ortadaki dairenin sayı değeri 10’dur. dışa doğru her daire bir puan azalır. her iki daire aynı renkte boyanmış olup, 10 ve 9 sarı, 8 ve 7 kırmızı, 6 ve 5 mavi, 4 ve 3 siyah, 2 ve 1 beyaz renktedir.
  • adam ateşleme tertibatı sahip ya da değil, fünye tetiklemeli olsun olmasın, bi yerden bi yere nokta atış yapabilen, güdümlü şeylere yatkın.
    elinden çıkan, hedefi buluyor. attığını vuruyor.
    aileyi de yetiştirmiş.
    .
    neyini eleştirdik anlamadım?
  • 12’den vurduysa çoh eyi adam demektir.
  • bu adamda haftasonu coluk cocuk avm gezen baba tipi var. neyse enazından bir işe yarıyor. ailede kafası çalışan tek kişi.
  • başlığı açan arkadaşlar tanımayanlar için şahsın kim olduğunu da yazsalar keşke

edit: sağolsunlar arkadaşlar yeşillendirip enformasyon sağlamışlar. adam hedefi 14 mayıs 2016 da vurmuş zaten
  • kayın pederi sayesinde oku tam 12'den vurmuştur. yoksa adama ok bile attırmazlar.
  • hedefin dibinden attığı içindir. 70 metre atışlarına bekleriz kendisini. *