• hic rezaleti okumadim ancak link e bastim islerine baktim. bildigin photoshop terk. ornek ilk is
  • insanların şahsi meseleleri için ekşisözlük'ü bir itibarsızlaştırma kozu olarak kullanması yasaklanmalı dedirten konudur.

gerçek rezalet varsa, hepimizi ilgilendiren, kamuya ilişkin olan; gel yaz. ama bize ne senin fotoğrafçınla yaşadığın sorundan. git adamın adına başlık aç oraya yaz. ama yok maksat insanları bilinçlendirmek, bir konu hakkında bilgi vermek değil; kendi işini hallettirmek için silah olarak burayı kullanmak.

üşeniyorsan ben yardım edeyim: (bkz: selçuk bilgin)
  • bosanip tekrar evlenip bu kisiye fotograf cektirmemeyi dusunuyorum.
  • rezalet iş verdiğiniz adamı araştırmamanızdan geliyor daha çok.

ufacık bir google araştırmasıyla adamın düğün fotoğrafıyla hiç ilgisi olmadığı zaten belli oluyor.

böyle adamlar yüzünden aslında işi adam gibi, emeğinin hakkını vererek yapan adamlar zarar görüyor, ölü fiyatlara çalışmak zorunda kalıyor.

düğün, nişan gibi özel günlerde insanların sıkıntı yaşamamasını ne kadar istemesem de bu tarz rezaletlerin yaşanarak, sektörün bu işi gerçekten meslek olarak yapan, bu konuda eğitim almış, zaman / emek / para harcayarak kendini geliştirmiş insanlara kalmasını diliyorum.

rezalet puanım 1/10
  • artık cebimizde marsa giden uzay aracının minyatürünü taşıyoruz ve buna uygun ses kayıt programlarını da app storelardan bulabilirsin sayın suser

ses kaydının yapıldığını kişiye bildirmelisin.(konuşma esnasında yaparsan daha iyi olur)
  • sorun çözüldükten sonra ilk entry'nin yüzsüzce silineceği rezalettir.
  • şaşırmadığım rezalettir. bi kere yanlışların en büyüğü buna benzer yetenek isteyen işlerin armut.com dan alınmasıdır. buradaki satıcıların davranışsal bozukluklarına şu eserimde değinmiştim (bkz: #62859104)
  • adam'ın çalıştığı firma bir kere ofsayt!
    armut.com
    armut gibi kalırsınız efendim sonra böyle.

rezalet mi evet rezalet bence!
  • rezalet olarak bir "gürses opel rezaleti" değil ama "deklanşör basıcı-fotoşopçu" ** eleman tehdit ettiyse eğer o zaman biraz daha gündemde kalması gereken bir hadiseye dönüşür.
hesabın var mı? giriş yap