*

şükela:  tümü | bugün
  • edit: başlık başa.

düğün, nikah, gelin başı, düğün fotoğrafı, nişan, kına gecesi, bindallı (ne sikimse artık), kız istemek tarzı türlü zırvadan nefret eden, hiç evlenmemiş birisi olarak bu tür zımbırtılardan, dolayısıyla da olası rezaletlerden uzak duran biri olduğum için kendimi bir kez daha şanslı hissediyorum.

konuya gelirsek de, rezalet gibi gözüküyor. caps'lar gelsin, yorumlamaya devam ederiz biiznillah.
  • hic rezaleti okumadim ancak link e bastim islerine baktim. bildigin photoshop terk. ornek ilk is
  • adam adresine "bomanti" yazmış bildiğimiz bomonti'ye.

lincin her türlüsüne varım.

edit: başlığı açan kaçmış. bundan ala rezalet mi olur. şeref de kalmamış.
  • insanların şahsi meseleleri için ekşisözlük'ü bir itibarsızlaştırma kozu olarak kullanması yasaklanmalı dedirten konudur.

gerçek rezalet varsa, hepimizi ilgilendiren, kamuya ilişkin olan; gel yaz. ama bize ne senin fotoğrafçınla yaşadığın sorundan. git adamın adına başlık aç oraya yaz. ama yok maksat insanları bilinçlendirmek, bir konu hakkında bilgi vermek değil; kendi işini hallettirmek için silah olarak burayı kullanmak.

üşeniyorsan ben yardım edeyim: (bkz: selçuk bilgin)
  • bosanip tekrar evlenip bu kisiye fotograf cektirmemeyi dusunuyorum.
  • rezalet iş verdiğiniz adamı araştırmamanızdan geliyor daha çok.

ufacık bir google araştırmasıyla adamın düğün fotoğrafıyla hiç ilgisi olmadığı zaten belli oluyor.

böyle adamlar yüzünden aslında işi adam gibi, emeğinin hakkını vererek yapan adamlar zarar görüyor, ölü fiyatlara çalışmak zorunda kalıyor.

düğün, nişan gibi özel günlerde insanların sıkıntı yaşamamasını ne kadar istemesem de bu tarz rezaletlerin yaşanarak, sektörün bu işi gerçekten meslek olarak yapan, bu konuda eğitim almış, zaman / emek / para harcayarak kendini geliştirmiş insanlara kalmasını diliyorum.

rezalet puanım 1/10
  • evet yeniden başlıyoruz. hazır mısın sözlük?
  • (bkz: rezalet entrylerinde ilk entryden once diger entryleri okuyup rezalet puani aramak)

rezalet puani 1/10 oldugu icin vakit kaybetmeyip, okumadigim rezalettir.
  • rezalet gibi rezalet.
  • sorun çözüldükten sonra ilk entry'nin yüzsüzce silineceği rezalettir.