şükela:  tümü | bugün
  • anneanne video su ile denk geldiğim ve de çok güldüğüm eleman. anneannesiyle muhabbeti çok samimi teyze de tam yanakları sıkılmalık :)
  • birkaç saat önce annemin izlediği videolarla kendisinden haberdar olduğum kişi. buralarda da pek bilinmiyor başlığından gördüğüm kadarıyla.

anneannesiyle komik videolar çeken biri. aşırı tatlı bir anneannesi var bence :) çok sevdim. uzun, sağlıklı bir ömrü olur umarım. özellikle telefonda konuşuyormuş ve tehlikeli, riskli bir şeyler yapacakmış gibi yaptığı videolarda anneannesinin tepkileri çok sevimli. ismi ne acaba merak ettim.

ara ara bakarım videolarına. bir de benden tavsiye fırsatını bulursa oyunculuğa kaysın. bunlara devam etsin ama daha kalıcı işlerin peşinde koşsun derim.

edit: bu arada bir burun estetiğiyle yüzün ne kadar değişebileceğini gösteren bir başka örnek. hiç yapay da durmamış. estetiği bizim yaş gruplarında hiç sevmem ama dozunda olunca dikkat bile çekmiyor pek.
  • anneanne üzerinden prim yapıp popüler olmayı vakti zamanında berkcan güven başarabilmiş olduğu için aynı yoldan çok da gitmemesi gereken bir antikahramandır.

telefonla çekim yapıyor sanırım, bu da görüntüyü doğal olsa da çok kalitesiz gösteriyor. insanların 720p'ye dahi tamah etmeyip 1070p görüntü arayan insanlarımıza 144p kalitesizliğinde görüntü sunmak çok da vizyonel bir hareket değildir.

kendisini ilk bir kızla birlikte kanal açıp yapmış oldukları o birkaç video ile tanıdım. video görüntüsünün kalitesi ile de birlikte, saçının sarısı falan; gayet kusursuz ve muhteşem görünüyordu.

enerjisi yüksek ve potansiyel sahibi. ancak bunu doğru kullanmazsan her zaman yerlerde sürünür ve ezilirsin. kendisine tavsiyem, öncelikli olarak anneannesini biraz rahat bırakıp başka içerikler de üretmeyi bilsin, çünkü bu şekilde biraz zavallıca durabiliyor hali.

eğer mümkünse de bir ajansla çalışsın, sağlam işler yapsın. işbirlikleri yapsın, bir şeyler yapsın. ama sırtını; mantığı eski çağlarda kalmış ve gerçekten yeni çağa normal olarak uyum sağlayamayan bir kadını türlü içeriklerle rahatsız edip durarak dayamayı bıraksın.

bu kolaycılıktır.

kendini fark et ve eğer youtuber'ım diyorsan insan gibi içerikler üreterek video çekmeye başla.