şükela:  tümü | bugün
  • trakya üniversitesi imalat anabiliminde yardımcı doçent doktor. dersleri stand up havasında geçer önlerden yer kapmak makbüldür. birde manchaster üniversitesi anıları vardır ki anlata anlata bitmez. nasa,tübitak sabancı bağlantılı olduğu yerlerden sadece birkaçıdır. mimiklerde ise bir fatih terim havası. dört dörtlük bir adam, çok yaşa selçuk erdoğan.
  • basarili bir docent doktor. imalat anabilim dalinda sevilen az hocadan biri. bunu ise sekilden sekile giren mimiklerine borclu. komik adamdir yani.
  • şu an bjk'de samet aybaba'nın yardımcısı olan 22 yaşındaki güzelimsi insan. ahan da bura yazıyorum: geleceğin en iyi teknik direktörü olacak. sene 2012...

özellikle taktik ve rakip analizinde üst düzey olduğu dilden dile dolaşmaya başladı. ayrıca dünya futbolunu çok iyi bildiği söyleniyor. genç yaşına rağmen saygı duyulası bir konuma gelmiştir. tabi ingilizce, romence ve ispanyolca bilmesi en büyük avantajlarından... hazır ol türkiye bu ismi yakın zamanda çok konuşabilirsin...
  • trakya üniversitesinde 2. sınıf malzeme bilimim dersini aldığım hoca. ayıptır söylemesi 90 aldım vizeden 100 bekliyodum halbuki :( neyse. hocadaki donanım bize fazla onu ilkten bi söyliyim. uygulamalı dersi tercih eden bir hoca. slayttan açıp oku geç sevmeyen değerli bir hoca. manchaster anıları ünlüdür. dersin 3/4 ünü bu anılarla geri kalanı ders işleyerek geçirir. ama anlattıkları şeyler kutsaldır. asıl bilgidir. dersinden zevk aldığım tek hoca. saygılar.
  • mübarek bir cuma günü doğmuş yine mübarek bir cuma günü hakka yürümüş merzifonun gururu bordo bereli bir koçyiğit. el bab operasyonunda yaralanmasına rağmen geri dönmüş arkadaşlarıyla birlikte ışid köpeklerine karşı çarpışmaya devam etmiştir. mekanı cennet olsun şehidimizin.
  • 21 aralık 2016'da bab akil dağında yaralanan, 5 ocak'ta şehadeti açıklanan şanlı türk alpar'ı.

özel kuvvetler komutanlığı astsubayı.

bir deli bozkurt.

şehadeti mübarek olsun, durağı uçmağ olsun.

varolsun gardaşım, varolsun..
  • allah bu adama bir dil vermiş düşmanımın başına. gerçekten bu “düşmanımın başına” cümlesini hayatımda ilk kez ve tam yerinde içten kullandım. yahu arkadaş ders anlat be ders. abartısız 5 dk ders anlatıp 45 dakika ingiltere maceraları ve türklerin yaptığı mallıklardan oluşan hayat hikayelerini anlatıyor. dinlemeyince, telefonla oynayınca, arkadaşlarımızla bir şey konuşunca “beni dinleyin, hasta hasta size bir şey anlatmak zorunda değilim” diyor. sevgili hocam, size saygımız sonsuz gayet bilgili donanımlı iyi eğitim almış bir insansınız ama sizin hayat hikayelerinizi dinlemek zorunda değiliz hiç kusura bakmayın.

bıktık ingiltere ve manchester maceralarınızdan bıktık!

ha bir de kendisi müfredata ve sisteme kızıyor. siz mühendisliği aslında 4 değil 2 sene okuyorsunuz ama aslında 8 sene okumalısınız diyor buna gerekçe olarak ta derslerin sürekli sınavlar tarafından bölünmesini ve sınavlardan önceki ve sonraki haftalarda okula gelmememizi gösteriyor. fakat kendisi de 50 dakikalık derste taş çatlasa 10 dakika ders anlatıp 40 dakika hayatını anlatıyor. bu tezat değil de nedir?