şükela:  tümü | bugün
  • bir dönem cem tv genel yayın yönetmeni olarak çalışmış, şimdilerde krt'de çetin ünsalan'la güzel bir program yapan sanıyorum chp tandanslı siyasal analist.
  • krt tv de 3gen adlı programda takip etmeye çalışıyorum, doğrusu görece keskin görüşleri olan, severek takip ediyorum, kendimi çölde vaha bulmuş gibi hissettirdi, siyasi görüşü umrumda değil, bize sadece doğruları söyleyen gazetecilere(ekonomi) ihtiyacımız var, 3gen deki diğer katılımcılarada ayrı parantez açmak gerekiyor, hastasıyız efenim
  • alla alla, hep izlerim, ne oldu bu abiye. bu akşam neredeyse bakan ve yeni sistem guzellemesi yapıyor. hayırlısı bakalım dediğim kişi.
  • krt'de 3gen programı haricinde,bugün itibariyle sabah kuşağı programı da sunmaya başlamış ekonomi gazetecisi.özellikle ekonomik kriz,işsizlik,tanzim satış,tarımsal sorunlar,gelir dağılımı,yanlış özelleştirmeler üzerinde duruyor.verdiği haberler can sıkıyor çünkü gerçek ekonomi haberleri veriyor.bankacılık krizi geliyor diye ciddi bir uyarısı var. link

kısaca yandaş değil candaş abimizdir,şöyle bir youtube kanalı da vardır link
  • birkaç videosunu izleme fırsatım oldu youtube'da; ekonomiyle ilgili sivri yorumlar yapıyor. şu olacak bu olacak şeklinde dikkat çekici başlıklar kullanıyor.

temel ekonomiye hakim olduğunu düşünmüyorum.
  • selim kotil'in youtube kanalı olmadığı için, video blocker ile engellediğim ikinci ekonomist oluverdi. birincisi memduh bayraktaroğlu'ydu.

"dolar neden mi 10tl olacak? videoyu sonuna kadar izleyin" hayır abi...
  • eğitim ve eğitimsizlik adına şu söyledikleri oldukça doğru;

https://www.youtube.com/watch?v=wecipph8jue
  • şu adam hakkında epi topu 9 entry girilmiş ya ben böyle sözlüğün, böyle entelektüel topluluğun, böyle kutsal bilgi kaynağının içinden geçeyim.

ayrıca yıllardır takip etmeme rağmen entry yazmak şimdi aklıma geldiği için tüm sözlük alemi de benin içimden geçsin.
  • kaliteli olmayan ekonomist youtuber. 3 video sonra neden izlememeniz gerektiğini anlıyorsunuz.

eski türkiye'nin kalitesiz lümpenlerine benziyor. yeni türkiye'nin badem bıyıklıları çok mu iyi?

pek tabii ki bunlar da kötü belki daha da kötü. lakin bu durum bu tip adamları daha iyi yapmaz.

ülkenin ihtiyacı olan adamlar bunun gibiler değil.