şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray'ımızdaki son gerilim. s'ler karışmış, sneijder'le selçuk çekişiyor sanıyorduk meğer sabri'yle selçuk çekişiyormuş.

  http://amkspor.sozcu.com.tr/…n-perde-arkasi-556279/

  bu gerilim, sabri'nin de sağ beke nasıl kök saldığı yönünde ipuçları da içerebilir yalnız. ya sabri bir "derin yönetim" kurduysa?
 • bu haber doğruysa 5 yaşında götü boklu bebeler bile taşşak geçerken herif kaptanın biletini kestirmiş. adam keyser söze'nin teki çıktı rıza baba...
 • haber doğruysa gereksiz gerilimdir. selçuk inan'ın psikolojik olarak zor günler yaşadğının alametidir.
 • yiyin birbirinizi e... para vermeyin
  s..... birbirinizi g... para vermeyin

  not: gs
 • ...
 • tekrar ayyuka çıkmış gerilim.

  http://www.milliyet.com.tr/…y-2405526-skorergaleri/

  ben futbolcuların sahadayken en ufak hatalarında ıslıklanmasına ve özgüvenlerinin zedelenmesine karşıyım.

  ama yönetimsel yaptırım dediğin farklı bir şey.

  madem oyuncular takımı sahipleneceğine horoz dövüşü yapıyorlar, gönderin ikisini de paf takıma. seneye de serbest bırakın istedikleri takıma gitsinler. yerlerine elbet adam bulunur. paftan iki kişiyi bunların yerine oynatın daha mantıklıdır amk!
 • galatasaray formasını üzerilerinden çıkararak defolup gittikleri gün, sonsuza dek devam ettirebilecekleri gerilimdir. o formaya huzur verin, ondan sonra ne halt yerseniz yiyebilirsiniz.

  bahsi geçen son icraatları: https://twitter.com/…tats/status/836898075528605696

  profesyonel yaşam içerisinde kimse birbirini sevmek zorunda değil. ama bir takım sporunda, maçın 90 dakikalık süresi içerisinde, saha içi veya yedek kulübesinde bu tür ergen işlerine girebilmeyi de artık kendilerine hak görüyorlarsa sikerler öyle işi. çiftliğe çevirdiler koca galatasaray'ı.

  yalnız dikkatli bakılırsa şu son mevzuda esas yılanın başı yine sabri efendi. selçuk tek tek arkadaşlarının eline vurarak ilerliyor, ahmet çalık'tan sonra sabri'ye bakıyor ama o an sabri bey'den en ufak bir göz hareketlenmesi bile yok.

  neyse. alayınızın gittiği gün bayram olacak.