• gönlümden geçen transferdir; kendisi galatasaray'dan ayrılmak istiyorsa yeri başımızın üstündedir.
  • keşke dediğim transfer. hatta holosko+fernandes+bir miktar para teklif edip görüşmelerin başladığını borsaya bildiriyorum..
  • önümüzdeki sezon şampiyonlar liginde yer almak isteyeceğinden olabilitesi yüksek olan transfer.
  • dany ile takas edilirse gayet güzel olur.
  • içinde holosko + bir miktar para olmadan gerçekleşmesi beklenemez.
  • gerçekleşmesini yürekten istediğim transfer. selçuk türkiye'de bir takımda oynayacaksa, iyi günde kötü günde oyuncusunun yanında olan, laf söyletmeyen, söven ama 1 dakika geçmeden '' koçum benim'' diyebilen, sövdüğü için bir de kalkıp kendine söven taraftarlara sahip beşiktaş'ta oynamalıdır. onun karakteri, duruşu ve adamlığı bunu gerektirir. sen gel, oyuncuya nasıl değer verildiğini bide göre selçuk reyiz.
  • şu an kazandığı yıllık paradan 1,5 milyon euroluk indirim yapmaz ise imkansızdır. beşiktaş'ın 2 milyon euro'dan fazla para ödeme lüksü yok bir futbolcuya.
  • gelsin hakiki taraftar nasil olur gorsun dedirtmistir.

ayrica

"törköyönün ücöncü böyögö" diye bos bos konusanlar. bir kac sene once taraftarlardan sadaka isteyen bir takimin taraftari olmasi da manidar.

besiktas ulkenin en koklu ve geleneklerine sadik olan takimidir.
    diger takimlarinin taraftarlari gibi 2 mac yenilince takimi yuhlayip, bir derbi kazaninca da tesislerin onunde 2 hafta once o futbolculari yuhladiklarini unutarak yavsaklik yapmazlar. duruslari saglamdir. her takim kotu gunler gecirir, ama her taraftar kotu gun dostu olamaz. ancak iyi gunde saksak yapip, kotu gunde yuhalarlar. bu sebepten dolayi besiktas turkiyenin en buyuk klubudur.
  • (bkz: inş cnm ya)
  • attan inip eşeğe binmek gibi birşeydir. hatta eşeğe binmeyi geçtim attan inip gidilecek yere sürünerek gitmek gibi bir durumdur.

mümkünatı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap