şükela:  tümü | bugün
  • bir twitter kullanıcısı tarafından korona sebebiyle yoğun bakımda olduğu belirtilmiş. acil şifalar hocam. dualarımız sizinle.

kaynak
  • bu hastalığı yeneceğine bütün kalbimle inandığım yetenekli cerrah. hadi selçuk abi daha çok işimiz var, iyileşeceksin ve ben sana bu entryi göstereceğim. dualarım seninle.
  • koronavirüs tanısı nedeniyle takip edilen, kalp masajıyla geri dönmüş, yoğun bakımda takip edilen cerrah arkadaşımız.
  • https://halktv.com.tr/…7h?__twitter_impression=true

covid nedeniyle yoğun bakıma alınmış bi hekim. sadi konuk hastanesi hekimi imiş.
  • bu zor ve sıkıntılı sürecin baş kahramanlarından birisi sadi konuk eğitim araştırma hastanesinde göğüs cerrahı olarak çalışan dr. selçuk köse. umarım bir an önce sağlığına kavuşur. dualarımız ve kalbimiz onunla inşallah..

bu entriye duyar kasmak istemezdim ama; bir manken şarkıcı olsa eminim sözlük ahalisinin daha çok ilgisini çekecekti!

tanım: bir kahraman
  • korona virüse yakalanan göğüs cerrahı. çok düzgün bir insan. en kısa sürede toparlanın da vosvosla iki tur gezdirin hocam.
  • korona virüse yakalanmış göğüs cerrahisi uzmanı tabip,hekim,doktor,adam! umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur.

birde şöyleleri var : (bkz: koronavirüs sebebiyle istifa eden doktorlar)

ne kadar mazeretsiz istifa eden doktor varsa topla hepsini, selçuk hocanın tırnağı etmezler.
  • babamın hastalığı nedeniyle tanıştığımız meslek etiği çok yüksek bir cerrah, bir ağabeydir. en kısa sürede iyileşmesini, aramıza geri dönmesini temenni ediyorum.
  • şuan da bir tedavi yöntemi başarısıyla yoğun bakımdan çıktığı söyleniyor.doğruluk payı nedir? yazar arkadaşlar doğruluk payı varsa yeşillendirin lütfen.
  • kök hücre tedavisiyle corona’yı yendiği söyleniyor.
    umarım doğrudur