şükela:  tümü | bugün
  • beyin, omurilik, sinir cerrahisi ve özellikle omurga ve omurilik hastalıklarının cerrahi tedavisi ile ilgilenen hacettepe üniversitesi profesörü.

osteoporoz sebebiyle kırılan omurlarıma 7 saat süren başarılı bir ameliyatla 12 adet vida takmıştır. kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

http://www.hacettepe.com.tr/doktor/217
  • yürüyen karizma.

kesinlikle bölümün en yakışıklısı değil hütf’ün en yakışıklı hocalarından biridir.

bu cerrah dalında en iyilerden biri bu kesin zaten cerrahlık düzeyi hemen üstümde başkası uzun yıllar önce yazmıştı. kısacak selçuk paloğlu aşırı yakışıklı ve karizma bir cerrahtır.

mesela kamil öge keltoştur, tunçalp özgen şişko ve benim gibi kısadır, başka bölümlerden zafer öner zaten yarım porsiyon işte tek ciddi rakibi yürüyen karizma öbeği :

osman abbasoğlu’dur.

birbirlerine karizma ve yakışıklılıkta rakiplerdir.

yoksa cerrahi anlamında hepsi müthiş dalında en iyileri. hepsi bir alanda uzmanlaşmıştır. biri beyin anevrizması, diğeri spinal cerrahi, kendi alanında kopmuş kişiler işte, kolon cerrahisi, gastro cerrahisi.. uzar gider..

şimdi bunlar cerrah oldukları için zaten maça 3 sıfır önce başlarlar. kim daha yakışıklı ve karizma maçına yani.

bakın dahiliye infeksiyondan murat akova yakışıklı uzun adamdır ama cerrah karşısında şansı yok gibidir. keltoş kamil ezip geçer, sonuçta adam cerrah.

bir diğer enfeksiyon havalı çocuğu, pardon hocası eski dekan serhat ünal.. bunuda şişko ve benim gibi kısa ama benim gibi ultra bücür olamayan tunç ezip geçer..

daha tip olarak cerrahların amatör kümesindeyiz

işte selçuk paloğlu yakışıklılık ve karizma süper ligindedir. osman abbasoğlu tek rakibidir.

entryi şöyle bitiriyorum:

allah ve evrim hanımına sabır versin,

amen.