• av sezonunda tam bir avcı. silahları, köpekleri falan efsane.
    yalnız sezon dışında elleriyle 7 domuzu kanaldan kurtarması eşsiz bir olay.
    helal olsun.
  • domuz avı yapan ünlü avcı.

bu adamın videoları altında çok atıp tutan insan gördüm. günahmış, ahirette hesap verecekmiş, insanlığa sığmazmış vs. öldürdüğü hayvan yaban domuzu lan. hani bu yüzlerce dönümlük tarlalara sürüyle girip 1-2 saatte çiftçinin bütün mahsülünü yok eden hayvan. mısır, buğday, arpa gibi ekinleri bırak aç kalsa plastik bile yiyen hayvan bu. bu adam gidip doğada onları avlıyor. hayatında köy görmeyen, inek görse zebra sanan şehirli meriçler, pelinsular da atıp tutuyor bu adam hakkında.

bir videosu var: av sezonu olmayan bir zamanda sulama kanalına 8 tane domuz düşüyor. belediyeyi arayıp yardım istiyor, belediye gelene kadar hayvanlardan biri boğuluyor. bu insan azmanı avcı da çıplak elleriyle 7 tane domuzu sulama kanalından çıkarıyor. dünya üzerinde şu dediğimi yapabilecek kadar cesareti, gücü, merhameti olan çok çok az insan vardır. selçuk poslu bunu yapıyor. helal olsun diyorum. rastgele!
  • yukarıda yazılanlar az bile kalmış. sıcak anadolu insanı avın hakkını veren hayvanseverliğin hakkını veren ve vatanseverliği duyarlılığı ile on numara bir insan.
    ayrıca çoğu profesyonel askerden daha asker.
    işi gücü rastgelsin. takipteyiz
  • sonunun robert baratheon gibi olmasını dilediğimiz avcı toplayıcı.
  • kimi insanları kızdırırken,birçok çiftçiyi de domuz zulmünden kurtarır. başka bir açıdan bakmak lazım bazen.
  • denizli'de sulama kanalına düşen 8 domuzdan 7'sini bizzat elleriyle kurtarma başarısını göstermiş değerli kahraman vatandaşımız, kardeşimiz. benim gözümde bugünün kahramanı. (video en altta)

haksızlık etmek istemem ama kişisel fikrim: o domuzların akibeti belediyeye falan kalsaydı ancak leşlerini kurtarırlardı.

allah selçuktan ve onun gibilerden razı olsun. kendisinin ilgili haber, kendisinin açıklamaları ve ilgili video için:

"mahalle halkı kanalda domuzları görünce bana haber verdi. ben de kanala geldim. milli parklar müdürlüğü’ne de haber verdik. mahalle halkının domuzları vurmaması için önlem aldık. av yasağı olduğu için biz de domuzları kurtarıp, tekrar doğaya bıraktık" demiş...
    kaynak: hürriyet haberi ve video->
  • yaptığını bu ülkede yaşayan her insan yapamaz. helal olsun.
  • en son muhtar emminin arabasını çekmişti, garip bir şekilde tanıdık hissediyorum, belki egelilikten dolayı.
    adam gibi adamdır, nesli tükenmektedir.
  • yaban domuzu avı videolarıyla meşhur bir türk youtuber.

silahı için (bkz: bora barak br-99)
  • kendisine karşılık veremeyecek olan canlıları bir tepeye çıkıp dürbünlü silahla vurup öldürerek zevk alan bir cani. bunun gibiler sorsanız çok delikanlı çok babacan adamlardır. kendilerini hep överler, şöyle nişancıyım, öyle vururum, böyle kaçarım. madem hem bu kadar delikanlısın hem de iyi nişancısın, çık dağa pkk'ya karşı savaş, askerimize yardım et. ama öyle savunmasız domuz vurmaya benzemez, kafanın 10 cm yakınından bir 7.62 sıyırdığında, korkudan altına işersin.
hesabın var mı? giriş yap