şükela:  tümü | bugün
  • 28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı'nda 35 mt. civarından atmış olduğu goldür.

abanarak vurduğu top saatte 51 km. ile gitmiştir. reyis fize gibi resmen len.
    yok yea şaka yaptım. akranlarının o noktadan abanarak attıkları goller genelde 110-120 km arası hızla gidiyor. bu bağlamda selçuk hakikaten fize çıkarmış diyebilirik.

yok yea şaka yaptım, golün 2 sebebi vardı bence:

1) top iyi falso alıyor, yani önce sağa sonra sola gidiyor(rüzgarın etkisi var mıdır bilmiyorum) ve tam franco'nun önünde sekiyor.

2) franco'nun da hatası vardır aga. yani bi kısım şöyle diyor: "şanssız pozisyondu, top tam franco'nun önünde yere çarptı. iyi de abi top bele birden mi yere düştü? hayır. sonuçta franco kaleye gelişi birkaç saniyeyi bulan bu topun gelişine göre pozisyon alabilirdi di mi?

ha şu da vardır: dün, bütün gece uyuyamadım bu golü düşündüm. dün gece kalede franco değil de behlül olsaydı ne olurdu? şaka hacı onu düşünmedim ama şeyi cidden düşündüm, franco değil de volkan, julio cesar veya buffon olsaydı ne olurdu diye? bence 3'ü de topu bir hamlede kontrol edemezdi ama 3'ü de gol yemezdi, topun gelişini biraz daha iyi hesaplarlardı ama tam tutturamazlardı. dolayısıyla tahminim 2'sini sektirip tutardı. ama bizim volkan sektirip kornere atardı. niye? çünkü volkan bizim öz evladımız. ne bu yabancı hayranlığı açıkçası şeedemiyorum. oysa volkan'ın adı volkan değil de volkinyo olsaydı şimdi 30m avro'ya adı madrid ile anılıyordu.

sonuç: ben galatasaray yönetiminin yerinde olsam franco'ya biraz fizik, atışlar özellikle de eğik ve yatay atış çalıştırırdım.
  • aynı şutu, leo franco'nun pozisyonunda lucas neill olsa 3 saniye sonra keita'ya kazandırırdı.
  • boru gibi goldur..

yarin da devamini bekliyoruz buyuk savasci...
  • sabrinin imrendiği goldür.
  • (bkz: 28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı) sirasinda yaklasik 40 metreden atilmis efsane goldur.
  • selçuk şahin'i fenerbahçelilerin gözünde ilah yapan goldür. babam bir fanatik fenerli olarak selçuk şahin'i sırf bu gol için severdi sayardı.*
  • 2 kez gerceklesmistir.

(bkz: 9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçı) fenerbahce 4-1 kazandi, selcuk ilk golu atti.

(bkz: 28 mart 2010 galatasaray fenerbahçe maçı) fenerbahce 1-0 kazandi ve golu selcuk atti.

tabi 2.si daha unutulmaz, 40 metreden deplasmanda atildigi icin.
  • bir gol değildir. hangi golü dedirtir.
  • 18 haziran 2015 selcuk sahin'in fenerbahce'den ayrilmasi sonrasi yine akillara gelendir. ozleyecegiz reis.