• adamın başlığa girince çıkan reklamın adamla alakası yok furkancım. o google adsense senin dolaştığın sitelerin reklamını yapıyor.

edit: furkan silerse diye ss ekliyorum.

furkan entry'sinde reklamın selçuk beyle alakalı olduğunu ima ediyor

fakat bakıyoruz ki google adsense furkan'ın gezindiği sitelerin reklamını yapmış

(bkz: furkan bölükbaşı'nın gezindiği siteler)
  • entrylerini silip ortadan kaybolan tabansızın biri tarafından iftira atılan kişi.
    bir üniversitenin imkanlarını kullanarak herkese her şeye hakaret eden, fetönün entrikalarıyla geldiği yerden çalışmadan maaş alan müfteri itin biri o küçük aklınca karalamaya çalışıyor.
    asalak, hain cemaatlerin gediklisi, ifşa edecek sözde.
    atatürkçülük senin tekkelerde dergahlarda, yurtlarda bademlenerek öğrendiğin şerefsiz fikirlere benzemez.
    ne ismimizden, ne işimizden, ne de fikirlerimizden utanırız.

hiç sikleme bu iti birader.
    en çok dumanını çıkarıyor tezek ateşi.

(bkz: işkilli büzük dingilder)
  • korkak fetocu furkan in ustunden buldozer gibi gecen sahis...
  • entry silerek cezadan kaçacağını düşünen bir adet furki içeren başlık. t:bu selçuk sönmez eli öpülesi adam vesselam, bütün kirli çamaşırlarını döktü furkinin.
  • furkan kime yükleniyorsa o eleman doğru yoldadır...
  • (bkz: #73495636)
    adam gibi adam, linclere aldirma @lord eddark stark (kalp kalp kirmizi olanindan)
  • karısıyla boşanması tamamlandı mı merak ettiğim modern ve çağdaş erkek. boşver be selçük reis, muhafazakar kadınlara bikini giydirip gezdiremezsin öyle herkesin ortasında. bunu kaldıramazlar, seni anlayamazlar. sen istiyorsun ki karımın bedenini herkes görsün, onun bedeninin hatlarıyla gurur duyayım ama bu kadınlarla olmuyor işte.

bu yüzden de türkiye'den bir renaud chaval çıkmıyor. oysa sen çok yaklaşmıştın bu kafaya.
  • karısından boşandığını duyup üzüldüğüm yazar. benimle uğraştığının üçte biri kadar karısına ilgi gösterse evliliğini kurtarabilirdi. elbette mesele ilgi göstermek olsaydı. ben sorunun başka olduğunu düşünüyorum; muhtemelen geç bir aydınlanma yaşıyor selçük, bazı eşcinsel eğilimlerini yeni yeni keşfettiğini düşünüyorum. karısı istememesine rağmen karısının bikini giymesini ısrarla istemesi türk erkeğinin yapısı düşünülünce bu çıkarımımı destekleyen çok önemli bir done.

ayrıca girdiğim sınavlarda aldığım notlara kadar takip etmesine ve hakkımdaki çoğu gelişmeyi benden önce haber almasına bakılırsa şahsıma pasif eşcinsel bir ilgi duyduğuna kesin gözüyle bakıyorum. fakat üzgünüm ki eşcinsel ilişkiye olumsuz bakan birisi olarak tarafımdan muhtemelen beklediği aktif eşcinsel eylemleri şahsına gerçekleştirmem mümkün değil. bu yüzden benim için yuvasını yıkmamasını, mümkünse hormon tedavisi alarak ilgisini yeniden karısına çevirmesinin yollarını aramasını tavsiye ediyorum.

şu anda hayallerini feci şekilde yıktığımı biliyorum selçük ama insanın hayatta her istediği olmuyor. uğruma ilişkini bile gözden çıkarman gururumu okşamıyor değil ama erkeklere ve muhtemel gaylara değil, kadınlara ilgi duyuyorum.

adamın başlığına girince çıkan reklama gel.
hesabın var mı? giriş yap