şükela:  tümü | bugün
 • derdini anlatamayan, cümleleri toparlayamayan anchorman.

  şu petek muhabbetinde sana yüklendikleri kadar var be arkadaş. tamam genelde güzel konulara parmak basıyorsun, fikirlerini ekleyip sorgulayan gazeteci modundasın ama örnekleri o kadar uzatıyorsun ki vermek istediğin mesaj etkisini kaybediyor. soyut örneklerle, betimlemelerle fazla zaman kaybettiğini anladığında ise alelacele konuyu toparlamaya çalışıyorsun ki film burada kopuyor. bu anlattıklarını eğitimli, sorgulayan insanlar anlıyor zaten ama verdiğin örnekler ve betimlemeler malesef halka geçecek netlikte değil. eğer fikirlerinin kahvedeki hasan amcanın kafasında bir kıvılcım yaktirmasini sağlamak istiyorsan daha basit ve kısa örneklerle olayları özetle. uzattıkça konular sarpa sarıyor ve sen de içinden çıkamıyorsun.
 • çok ve boş konuşan izlemeyi imkansız kılan tatlı su muhalifi haber sunucumsu bişi.
 • hani okul zamanında hocanın ertesi gün seni sınıfta sözlüye kaldıracağını bilirsin ya. aynı cümleleri tekrar tekrar edip ezberlemeye çalışırsın. fakat tahtaya çıkınca nabzın artar, elin ayağına dolanır. bu adam bir şey anlatırken aynı o sahneyi görüyorum. muhtemelen nabzı artıyor, eli ayağına dolanıyor. ne söylediğini kendisi bile tam anlamıyor.
 • artıları eksileri olabilir ama g.te g.t diyor.
  neredeyse her akşam "müteahhit cuntası" demesi takdire değer.
 • okulların açılması için hemen her gün açıklama yapan ama şu an vaka artışında okulların bu artışı nasıl etkilediği ile ilgili gıkı çıkmayan haberci. bas bas bağırıyordun eğitim sağlıktan önemli diye. bakalım sen de birileri gibi hiç sorumluluk alamayanlardan mısın?
  edit: şimdi de 10 yaş altı bulaştırıcı değil ama öğretmenler ve personel göte geldi diyor. ahahaa
 • okul ortamları ve eğitimle ilgili en ufak bilgisi olmadığı halde işin uzmanı gibi yorum yapan spiker.

  sizin de desteğinizle okulları açıyoruz. vaka sayısını 1 ay sonra görürsünüz.
 • sanırım çocukları evde çok yaramazlık yapıyor, o yüzden okulların açılmasını ve çocukların okula gitmesini ölümüne savunuyor.

  fox ana haber sunucusu.
 • program bitmeden 15 dk reklam verip sonra 1 dakika konuşur programı kapatıyor. hayır bir de bir şey söylese. herkesin söylediği şeyler. kimin diktiyse bu format tebrik ederim. fox ana haberi bitirdiniz.
 • kaynak götüm selçuk bugün ana haberi kapatırken ne saçmaladı anlayabilen çıktı mı. faşist liderler (!) dedi zaten " ab yi istemiyorlar " (!) dedi . bunu ab meclisinde dile getirmeliyiz ince görmeliyiz dedi.

  bi konuşabilse neler anlatacak da. boşboğazlık etmekten vakti olmuyor.
 • bugün öso'ya ılımlı muhalif dediği gibi istanbul'un ortasında izinsiz gösteri yapan dikta beslemesi öso'culara da bültende yer vermedi.
  fox'un tepeli oyununu görmek için seçim gecesini beklemeyin derim.

  öyle çok iki çift doğru söze muhtaç bir halk var ki bu tipleme bile kendisini kanıtladığını düşünüyor. bugün rezil bir bülten sunarak fabrika ayarlarına döndü sağolsun. günün bültenine gelene kadar ilk haftalara bakalım;

  erdoğan'ın uçağına en çok binen gazatecilerden biri olarak yeni başladığı kendisini kanıtlaması gereken dönemde popülist büyük laflar ederek kendine alan yaratmayı bildi. fox bu konuyu gayet net oturup planlamış artık bu iyice netleşti.

  ilk popülist çıkış "düdükleme" tabirini kullandığı köprü haberiydi.
  bültenin başında köprü konusunda "ilginç" şeyler söyleyeceğiz demişti.
  doğal görünen hali bariz planlıydı bu resmen şovun parçasıydı.
  bu haberden gelecek rtük cezası da keza reklam bütçesinden kesilmiş olmalı (!)

  erdoğan'ın uçağına en fazla binen gazatecilerden birini tutup fox anahaber bültenine getirmenin bir bedeli olacak diye fox tüm ucuz şovlarını ilk haftalara sığdırdı.
  bir kanalın yöneticisi çıkıp biz değişmedik der mi buna neden ihtiyaç duyar?
  neyse şimdi artık yerlerinin sağlam olduğuna eminler demek.

  o zaman günün soytarılıklarına değinelim
  zira günün rezil bülteninde fox haber tepeli'ye bir tayt giydirmemiş bir ip üstünde yürütmemiş.

  * iki gündür türkiye'nin dört bir yanında yapılan öso eylemleri bültende yoktu.
  * kadıköy'ün ortasında yerlerde sürüklenen gençler bültende yoktu. bu karşılaştırmaya gerek duymadılar.
  * bugün rusya'nın yaptığı bombalama haberinde kafa kesen öso tepeli tarafından ılımlı muhalif olarak tanımlandı.
  * erdoğan'ın eve ekmek götüremeyen vatandaşla kurduğu diyalogu aktardığı haberin ardından orta yolu bulduğunu söyleyerek haberi geçti.
  * fransa ve türkiye arasında yaşanan krizin ayrıntısına girilmedi
  erdoğan'ın bir kez bile kafası kesilen öğretmenin lafını etmeyip direkt konuya biilinçli olarak başka yerden girdiği bundan fransız ve türk popülist siyasetin beslendiği yorumu internetin her yerinde deşifre olmuş durumda hali hazırda tartışılıyor olsa da fox bunu göremeyecek kadar sefillik içindeydi.
  * almanya'da cami operasyonu denen operasyonun yeni bir deniz feneri operasyonu olduğu onlarca milyon euro'nun söz konusu olduğu, pandemi yardımları üstünden işler çevirildiğine değinilmedi. haber adeta bir camiye ayakkabıyla girdiler haberiydi.
  soytarılığın dibiydi gazeteciliğin maskarasıydı.

  rica ederim kendimizi düdüklere düdükletmeyelim.
  neyi izlediğimizi bilelim.