• tarafsız ve severek izlediğimiz ana haber sunucusu.
  • ezeli rakibine gol atan takımın topçusu gibi milli olmuş rüştünü ispatlamıştır..
  • cümleyi ara cümlelerle çok uzatıyor:

"... bla bla bla ... 'kaldı ki şöyle şöyle' ... bla bla bla ... 'tam da anlatmak istediğim bu' ... bla bla bla ... 'işte parmak bastığım bu olay gibi' ... bla bla bla ... 'az önce de dikkat çekmiştim' bla bla bla ... nokta"
  • şu an kara hazırlıksız yakalanan ekrem başkan’ı eleştirmekte. objektifliğini takdir ettim.
  • caylakliktan kurtulduğuma sırf su entry yazabildiğim için seviniyorum.

hayatımda bu kadar "ben kitap okudum.. bakin bakin ne kadar entelektüel biriyim... dur su kitaplari da suraya koyayim da ne kadar entelektüelim görmeyen kalmasın " çiğliği yaşayan insan görmedim. ya bi sus artık bilmem kim demişki... diye başlayıp asla bağlayamadigi üstelik konudan ilgisiz alıntılarından bıktım. işaret dili için köşede bulunan ablaya üzülüyorum resmen kadın neyi nasıl anlatacağını şaşırıyor. adam kendini pazarlayacak diye haberin vuruculugunu yok ediyor.

o kadar çok ve boş konuşuyor ki haberi anlamıyorum çünkü dikkatim dağılıyor. allah aşkına git artık selcuk tepeli. fatih portakal' in tırnağı etmez. enerjisi, akıcı konuşması vallahi (bkz: fatih portakal) geri gelsin gidip kapısında yatsınlar ikna etsinler.
  • kendisini gayet başarılı buluyorum beğenmeyenler show haber açıp kuru fasulye tarifi alabilirler kimseyi zorla izletmiyor değil mi?? haber sunmayan gündemi yorumlayan enkırmen.
  • yazlık beldelerde sözcü okuyan emekli öğretmen amcalardan olma yolunda hızla ilerleyen abi.
  • süt konusunda yaptigi hesap dogruysa (ki dogru olduguna inaniyorum) agzimi acik birakti bu aksam.
  • 4 şubat 2022 fox ana haber de, süt ve süt sığırcılığı hakkında ki yaptığı ve sunduğu haberle tüm çiftçilerin göz bebeği olmuştur.

gazeteci ve haberci kime denir ? sorusuna " aha bu selçuk tepeli gibi adamlar" denilecek güzel insandır.

kalite tesadüf değildir. ama sen nasıl bir insansın bilader. tüm hayatında mutlu olması dileğiyle.
  • ben kendisinin eski haliyle ilgili yaptığı açıklamayı inandırıcı bulmadım. kariyeri gerektirdiği için yandaşlarla çalıştı. yine kariyer için nasılsa fox'a geçti.

ara sıra laf kalabalığı yaptığı oluyor ama adamın fatih portakal'dan kötü olduğunu iddia etmek için ne düşünmek gerekir bilemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap