• 1 ytl ye tüm gün internet (bilgisayar diyeni duymadım) her telden kıronun bulunduğu internet kafe
    hp üretim hatası bahanesiyle toplatması yakındır o güselim bilgisayarları. üç beş kişi çizim yapar bazısı çembersel yörüngede dizilip sidik yarıştırırlar hızlı klavye kullanma babında gerisi chat yapar güvenlik kontrolü diye başınıza üşüşen tipler olur höt deyin kaçıyolar.
  • bilgisayar merkezinden ziyade chat merkezi denilebilecek,güzelim bilgisayarların yanlış amaçlarla kullanıldığı,selçuk üniversitesi alaeddin keykubat kampüsü bünyesindeki bina *
  • 1 ytl karşısında sağladığı lükse doyum olmayan yer.
    internet hızı eskisine oranla kıyas götürmeyecek derecede iyidir.

bir de msn listesinde en çok kız ismi bulundurma yarışmalarına mekan edilmese üniversitemiz hayvanlarınca çok daha güzel olacaktır sanıyoruz.

zira chatmer haline gelmiştir.
    bir de bir de bilgisayarlarında kamera yerine kulaklık bulundursa çok daha faideli olabilir aslında,isteyen kamerasını getirsin yanında diymi ama.
  • internet hızı 72 megabit olan bilgisayar merkeziymiş..*

http://tr.wikipedia.org/wiki/bilmer
  • çok büyük bir internet cafedir.

okulun irc server'ı vardı ve sanırım sadece bu merkezden girilebiliyordu. bu sunucuya bağlanarak hatun kişilere sulanıp, muhabbete girmeyi başarınca onların hangi masada oturduğunu bulmaya çalışan modeller adamı kopartır. hala var mı o irc server bilmiyorum tabi, çok zaman geçti.

edit: imla
  • artık internet kafe olma niteliğinden çıkmış bölgedir.
  • üniversitenin bilgi-işlem merkezi haline getirilerek kapatılan bilgisayar merkezidir. altında bulunan, derslik olarak kullanılan bilgisayar laboratuvarlarına giriş ise eskisi gibi yan tarafa verilmiş.
hesabın var mı? giriş yap