şükela:  tümü | bugün
 • turkiye'nin gelmis gecmis en iyi penalti atan oyuncusu, gol krali. sanki gundelik bir işmiş gibi, penalti atarken gerilmez bile... kalecinin beynini okur, dokunur topa... sanki zaman durur.. slow motion seyrederiz topun kaleye, kalecini ters köşeye gidişini.. evet kitabini yazmistir bu işin...
  galatasarayli kazma ismail milli takim kampinda ayagini kirdiktan sonra bir daha kendini toparlayamamis, almanya'da top kosturmus. simdi spor yazarligi yapmaktadir.. o futbolu biraktiktan sonra mac seyrettigim vaki degildir...
 • selçuk yula sonraları galatasaraya gelmiş(1 milyara) klübede oturmuş gitmiştir.
  pıtırcıkk adında balerin bir karısı vardır.
  penaltının feriştahı olan selçuk yula, penaltı yaratma adına arif erdem e yol göstermiştir.faulden sonra 15 metre kadar yuvarlanarak ceza sahası içinde belirebilen oyunculardandır.
  yedirir de.harbi uzamandı bu.
 • selçuk yula'yı duyunca aklıma yele gibi saçları gelir... bir de vefasızlığı... 2 kez üst üste gol kralı olmuş bu yıldırım oyuncu, sakatlandıktan sonra fenerbahçe kendisine "bay bay" deyince takım bulamamış, ortada kalmış, bir müddet sefalet çekmiştir... bu sıralarda galatasaray kendisini almış kulübede oturmasına rağmen para vermiş, bu "emektar" futbolcuyu kurtarmıştır...

  sonradan spor yazarı olan selçuk abi, 3. dakikada bu oldu, 23. dakikada taç atıldı, 45. dakikada hakem düdük çaldı gibi fenerbahçe maçını anlatan yazılarla bir süre futbol bilgisini konuşturduktan sonra, aziz yıldırım desteği ve kendisini ortada bırakan ölesiye sevgiliye aşık olma psikolojisiyle popülerliğin yolunun galatasaray'a doğru yardırmaktan geçtiğini kavramıştır. fenerbahçe ne yaparsa yapsın, ne kadar kötü oynarsa oynasın, fener maçı yorumunda bile derdi galatasaray'a çamur atmaktır. temelsiz iddialarıyla; kör dövüşünü andıran, cahillik dolu tartışmalarıyla star tivi'nin yeni rengi olmuştur.

  ama saçlar halen yele gibi. biraz dökük yele, seyrek yele ama olsun.
 • galatasaray düşmanı,hormonlu medyum memiş
 • 18 eylul 1985 bordeaux fenerbahce macinda atılan ilk golün sahibidir aynı zamanda.
 • cok sekilli sacları vardır bu kisinin. neden ve nasıl bilmem ama adamı her gorusumde saclarına kitleniyorum ve ne anlıyorsam artık ooyle bakıyorum. niye acaba?
 • bir bilenden alınan rivayete göre fenerbahceliler lokalinde eski futbolcular, futbol yazarları vs. rakı masasındayken hep bir ağızdan zamanın selcuk yula tezahüratları eşliğinde coşan, coştukça içen, içtikçe coşan kişi.
 • 1981-1982 ve 1982-1981 türkiye 1. ligini gol kralı olarak bitirmiş diğer klüplerde de gezmiş olmasına ragmen her fenerbahceli olan ve fenerbahceli kalacak olan eski futbolcu günümüzün köşe yazarı olan kişi. kendisi gecirdigi sakatlıga kadar türkiye'nin hatrı sayılı iyi futbolcularındandı. şu anda da fenerbahce faruk ılgaz tesislerinde ve fenerbahce gönüllüleri derneginde her dakika rastlanabilecek bir kişidir. kendini fenerbahceye adamıştır ve fenerbahce gönüllüleri derneginin yönetim kurulundadır.
 • yazarlığı, üslubu tartışılabilir lakin efendi adamdır.