şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • bu ülkenin ikiyüzlü ahlaksızlığı asla değişmez!

adam kaçak yayınını izlediği yayıncıya fenerbahçeli diye sövüyor. (bkz: ahahaha)
    ulan çok komik ya. buna bir açıklama da yapılamaz. tespit falan da olmaz yani bu duruma. çok garip bir olay bu.

bu arada haftaya gene izlersiniz lan! hiç öyle sinirinizi çıkaracak yer aramayın yalandan. ahahaha

debe edit :
    (bkz: sma hastası ayaz bebeğin 5 ayı kalması)
  • buraları okuyorsa, her maçın devre arasında (bkz: erdil yaşaroğlu) karikatürlerini paylaşmasını istediğim yayıncı. rica ederim lütfen yap bunu.

maksat kudursun dursun.
  • hazımsızlığın lüzumu yok, bu adam geçen sene yanılmıyorsam fenerbahçe'nin 3-1 kaybettiği sivas maçının sonunda ekrana kocaman bir ozan tufan kafası yansıtmıştı. kafasına esince fenerbahçe'yle de dalga geçiyor yani. beğenmiyorsanız izlemeyiverin bir zahmet, adama bak illegal yayın izliyor yayıncıya sallıyor. torbacıdan aldığın malı beğenmeyince polise mi şikayet ediyorsun tohum verdi diye aq bu nasıl bir zihniyet.
  • bein sports'tan faks bekliyorum. bu yayıncıdan süper lig maçlarını izlemek 'korsan mı, değil mi?' diye. eğer faks evime ulaşır ve selcuksportshd'den maçları izlemek suç derlerse; selcuksportshd üyeliğimi sonlandırıp, bein sports'tan maçları takip edeceğim. faks önemli.
  • doktor, mühendis, savcı, hakim, öğretmen demeksizin, ülkede milyonlarca insanın nemalandığı resmi yayıncı kuruluş.

tanıdığım ne kadar insan varsa evlerindeki digiturk’leri iptal ettirip selcuksportshd ya da ip tv gibi alternatiflere yöneldiler.

kimse kusura bakmasın ama,
    tuttuğu takımın lig+avrupa maçlarını izlemek için ayda 200-250 lira verecek enayi pek kalmadı artık. ülkenin yarısından çoğunun da bu parayı verecek gücü yok zaten.

toplasaydınız her ligi aynı platforma, biçseydiniz makul bir fiyat, şu an kazandığınızdan çok daha fazla kazanırdınız.

2 ay önce eşim dedi ki, “gel bu sene digiturk alalım. acıyorum maçları o şekilde izlemene”
    yok dedim almayalım, ben memnunum halimden. evimin rızkını, futbol endüstrisini yöneten medya patronlarına veremem. varsın donsun, sanki çok kaliteli futbol oynanıyor da, birkaç kere donunca çok şey kaçıracağız..
  • bugün kasmaması sanırım imkansız. eğer bugün minimum kasmayla yayın yaparsa seneye dekoder satmaya başlar.

debe editi: nerdeyse hiç donmadı kendisini tebrik ediyorum. dekoder satarsa ilk alıcısı benim
  • illegal iş yaparak haksız kazanç elde ederek büyük bir kesime bedava futbol maçları izleterek sevaba girmektedir. umarım allah günahlarını affeder.

aşırı ilgi editi: korsan yayın suçtur. lütfen bu suça ortak olmayın. yabancı sınırı geliyor, yerli vasat topçuları besleyebilmemiz için paraları yayıncı kuruluşa gömmeliyiz.
  • an itibariyle girmek istediğinizde "2010-2011 sezonu şampiyonluk kupası hangi takımın müzesindedir?
    fenerbahçe - trabzon belediye spor"
    sorusuyla karşılaştığınız, trabzon cevabını verdiğinizde ise "çupa not found" uyarısı vererek açılmayan site. *
  • şampiyon takımlarının maçını para verip izleyemeyen fakir hamsileri kudurtan yayıncı.
  • oğlum adam baya bildiğin müthiş hizmet veriyor. şu an exxendeki young boys - manu maçında görüntüyü alman zdf kanalından spikeri türkçe anlatım (exxenden) veriyor. üstelik gram senkron kayması yok. trt'den daha iyi. lig maçlarında da çoğu zaman bunu yapıyor. dikkatinizi çekmiştir belki ekrana gelen yazılar ingilizce oluyor lig maçlarında. adam bein'in ingilizce yayın yapan görüntüsü üzerine anlık türkçe spiker sesini monte ediyor.
hesabın var mı? giriş yap