şükela:  tümü | bugün soru sor
  • adnan oktar'ın yaklaşık 30 yıldır yanında bulunan kediciği. iddia odur ki adnan oktar bu kadına hizmetçi elbisesi giydirip boyu kısa ve güzel olmadığı için sürekli aşağılamaktadır. ve bu kadının kardeşi de ablasına hitaben bir hesap açmış. resmen ona yanlış yoldasın dön diye yakarıyor.

    durum gerçekten vahim, kardeşinin yazdıklarına göre bu kadın sürekli cinsel istismar görerek aşağılanıyor ve oradan sırf korktuğu için gelemiyor. bunu da o cemaatten bir şekilde yakasını kurtaranlar söylüyor.. (bkz: ceylan özgül)

    peki durum bu kadar vahimken devlet nasıl oluyor da hiçbir şey, ama hiçbir şey yapamıyor? ulan 30 yıldan bahsediyoruz.. 30 yıl, ne hükümetler geçti neler oldu bu işin sonunu hakikaten çok merak ediyorum. bu kadına da en nihayetinde akıl fikir izan diliyorum.. kardeşinin yakarışlarını okudukça içim parçalandı çünkü.

    bir anne düşünün evlat dünyaya getiriyorsunuz yanıbaşınızda büyütüyorsunuz ve bir anda sır oluyor bilmediği bir yerde bilmediği insanlar tarafından işkence görüyor ve yapılacak hiçbir şey yok. çok acı, gerçekten çok acı. 30 yıl, tam 30 yıl...

    https://www.instagram.com/…eldainal_istanbul/?hl=tr