şükela:  tümü | bugün
  • ankara üniversitesi dil ve tarih coğrafya fakültesi tiyatro bölümü öğretim görevlisi. kendisi daha çok eleştiri inceleme dersleri verir. ama son zamanlarda dramatik yazarlık bölümünün de bazı derslerine girmektedir.yönetimde söz sahibidir.aslen ingiliz dil ve edebiyatı mezunudur. **
  • harold pinter uzmanidir. cok saygideger bir hocadir. caliskanligi ve yeni seyler ogrenmeye olan meraki hayranlik uyandiricidir.
  • iyi bir gözlemci ve araştırmacı tatlı, şirin bir hocamızdır. evindeki kütüphane dost kitapevini andırır. okumadığı bir kitap olduğunu sanmıyorum. hiç unutmam bir de kitapları ikiye bölüp okumak gibi bir huyu vardı..
  • 1996'dan 2010'a kadar bes doktora, on dort yuksek lisans tezinde danismanlik yapmistir.
  • ankara üniversitesi dil tarih fakültesinde sanat tarihi ve dramatik yazarlık derslerine giren öğretim görevlisi..2 çocuk annesidir.. kızı; tam bir tiyatro müdavimidir ve çok tatlıdır..ankara devlet tiyatrosu'nun tüm oyunlarını büyük bir ilgiyle takip eder..
  • şaka gibi bir khk ile okulundan uzaklaştırılan kıymetli akademisyen. böyle olmamalıydı.
  • 686 sayılı khk ile ankara üniversitesi'ndeki görevinden ihraç edilen , barış için akademisyenler’in “bu suça ortak olmayacağız” bildirisini imzalayanlar arasında bulunan , akademisyen.

(bkz: 686 sayılı khk)