şükela:  tümü | bugün
  • bir süredir hydrafacial ve altın iğne uygulamaları için yer arayışı içindeydim, özellikle instagram'daki paylaşımları ve hizmeti alan kullanıcıların yorumları sonrasında iki yer arasında kalmıştım. seldie bunlardan biriydi. ekşi'de hydrafacial başlığında bu işi en iyi yapan yerin seldie olduğu bilgisini okuyunca da seçimimi bu yönde yaptım.

gözlemlerim: inanılmaz temiz ve huzurlu ortamda gönlen "bizlerden" birilerinin çalışıyor olduğunu görünce rahat oluyorsun, kendini iyi hissediyorsun, yabancılık çekmiyorsun. "ben burada ne yapıyorum?", "off burası da ne tiki dolu" demiyorsun. 1 saatte biter dediğim bu iki uygulama toplam 4 saat sürünce çalışanlarla da sohbet ediyorsun, hepsi gerçekten işlerini çok seviyorlar; bu bence oldukça önemli. farklı farklı konulara yönelmeyip (kaş, kirpik, epilasyon vs.) tek bir alana odaklanmış olduklarını da oraya gidince öğrendim, ki bu da benim için önemli bir kriterdi. malzemeden kesinlikle kısmıyorlar, kesinlikle tek tek uğraşıp ellerinden gelenin en iyisini fazla hizmet ve malzemeyle yapıyorlar. gönlüm bu gözlemi yazarken çok rahat :)

iki işlemi yaptıralı 4 gün oldu. cildim parlak ve gözeneklerde epey küçülme var. iş arkadaşlarım da ciltteki aydınlanmayı fark ettiler. benim derdim özellikle gözenek ve scarlardı, gözeneklerde başarıyı elde ettik ama scarlar için nasıl olacak gözlemleyip göreceğiz. (bu başarı durumu da cildin yapısına göre değişiyor gerçi, ben inşallah şanslı gruptanımdır) zaman ilerledikçe editleme yapacağım ancak haftaya ikinci uygulamam için randevu aldım bile :)

aklınıza takılan bir soru olursa mesaj atabilirsiniz. aklıma ek detaylar geldikçe de editleme yaparım.

yaşasın güzel cilt, temiz cilt, pürüzsüz cilt kardeşliği!

edit: 1. seansın üzerinden 2 hafta geçti, özellikle bu hafta cildimkide scarlarda ve çukurlarda silikleşme/düzelme fark ediyorum. aynaya daha çok bakasım geliyor :)