• kendisinin çok değişik, açıklayamadığım bir çekiciliği ve karizması var, nedenini bilemiyorum.

youtube kanalı için şuradan:

https://www.youtube.com/…l/ucjjpw_zruj2wa0dd6vtiyha
  • ingilizce ingilizce olali boyle tatli telaffuz, aksan gormedi. bu dil bu arkadas icin ortaya cikmis resmen. senin ben elijah wood , ustune gandalf deyisine kurban.
  • kamerası olan herkesin youtuber'lık yapması için teşvik mi veriliyor? sorusunu bir kez daha aklıma getirmiş şahış...
  • aksanıyla büyüleyen hatun. kafeinsiz youtube kanalının olmazsa olmazı. onun sunduğu videoları izlemek ayrı keyif.
  • yoğunluğu sebebiyle, şu sıralar kafeinsiz videolarında görünemeyen kafeinsiz yüzlerinden biridir. (diğeriyse tabi ki berk gün'dür)

aksanlı konuşması, aklıma bruce willis'in the kid adlı filminden bir sahneyi getirir. huysuz imaj danışmanı (bruce willis), onu konuşturmaya zorlayan haber spikeriyle birlikte yolculuk etmektedir. spiker aksanının kariyerinde kendisine engel olduğunu düşünmektedir. danışmanımızın aksan konusunda verdiği tavsiyeyse "senin aksanın senin markandır." olur.

selen yanar'ın aksanlı konuşması da kendi reklamını/imajını oluşturmada doğal biçimde katkı sağlamaktadır. doğal aksanı, kendisine sempatiklik ve dikkat çekicilikte artı değer oluşturmaktadır.

tabii burayı okuyunca aksan konusu abartmaya kalmaz umarım. bazı şeyler doğal halleriyle güzel ne de olsa.
  • aksanı ile beni benden alan sunucudur.

gandalf gandalf olalı böyle telafuz görmedi arkadaş.
  • (bkz: sivıl va) *

teleffuzu bi değişik bayan.
  • sadece aksanıyla bile evlenilip mutlu mesut yaşanabilir. işteyken, tuvaletteyken, uçaktayken, tiyatro, sinema ve uyurken bile telefonla arayıp saatlerce konuşursun. o anlatsın sen dinle.
  • kim olduğunu bilmediğim adaşım.
  • muhtelif zamanlarda (8:34 gibi) kavacık köprüsünde görülebilir. o tatlış o şirin elbiselerinden biri sizi mutlaka etkileyecektir dikkatli olun.
    gözlerini kısıp uzaklara anlamlı ve derin derin baktığını görürseniz eğer ulan ne cool hatun demeyin muhtemelen gelen 500t mi değil mi ona bakıyodur. bir gun gidip sacini falan cekip selam veresim var. ama vermiyorum neden? bu sefer her sabah ona selam vermem gerekebilir cok sey yapmamak lazim. neyse kips bus. seviliyorsun :)
hesabın var mı? giriş yap