şükela:  tümü | bugün soru sor
  • selfkey (key) merkezi olmayan, kurumsal olduğu kadar bireysel kullanıcıların da dijital kimliğe sahip olmasına ve güvenle yönetebilmesine imkan sağlayan, blockchain temelli bir kimlik yönetim sistemidir.
    son zamanlar yatırımcısına iyi kazançlar sağlamıştır.
    binance’dan alim-satimini yapabilirsiniz:
    https://www.binance.com/?ref=11791103
  • günün coini. 700'lerden balıklama dalanlari az da olsa umutlandırmış kripto para. elbette 140-160 bandı kendisine yakışmıyordu. 300-330+ paritesini ağustos ayında yakalayacağını düşünüyorum.

öte yandan btc hareketine paralel olarak bugun 10.000 volume gördü binance içinde. sürekli popülerliğini koruyan fakat son 2 haftadır yatırımcısını felç eden eos volume ataklarına nazaran iyi sonuç verdi.

150'lerden alana hayırlı olsun. öngörüm bu hafta içinde 240+ göreceğidir.

yatırım tavsiyesi mi? coin dünyasında bunu veren de uyan da salaktır.
  • 2. bytecoin vakasını bugün bize yaşatan, 140- paritesi yetmiyor gibi yokuş aşağı 130- paritesine inen coin.

bitcoinin dominansından en çok etkilenenlerden biri oldu walton ve ppt ile birlikte.
  • 24 saatten fazladır 130 bandına oturmuş veya oturtulmuş coin.

selfin 140'a tırmanması, ardından 148 barajlarını eritmesi anlamına gelecek gibi görünüyor. fakat btc rsi görünümü yüzünden atılamadı. 120 altına gittiği gün korkuttu. dün gece 139 satoshiyi vurdu. bu gece tekrar oralara selam çakacağına inanıyorum. (fav'a atmadan bekle).

ek olarak btc'nin 6800 desteği altına inip road to 5500 yapması durumunda (5750>8500>5500 treni) bu kez ortada altcoin falan bırakmayacaktır. millet zaten haftalardır tırnaklarını kemiriyor. borsa full diken üzerinde. tam 7000 bandına sıkışacak yeri ve zamanı buldu yani.