• 980 bin adetin 700 bin tanesini an itibariyle 33 sattan okuttugum canım coinim. 17 ortalamadan günlerce azar azar topladım ve agustostan beri hodl modundaydım ve duble kazandırdı.allah razı olsun :d
  • çok uzun süredir kimseler yazmamış .. bu gün deneysel olarak az bir yatırım yaptığım coin..

akşam editi:

çok sert hareketleri var..

30 mart 2021
    biraz daha girdim hayırlısı

burada yazılanlar asla ytd.
  • hakkinda fazla entry bulunmamasi sayesinde kazanc yapacagimiz coin.

bir buna salca olmadi bizim millet.
  • beklemede olduğumuz coin.
  • hakkında fazla yorum olmamasını olumlu yönde bulduğum altcoin. piyasa değeri 100m usd’nin neredeyse yarısı.
    bir hisseyi alırken her zaman temel analiz yaparak, sanki o şirketi satın alıyormuşcasına “piyasa değeri”’ne odaklanırım. aynı durumu coin piyasasında da uyguluyorum. kaç adet aldığım, kaç birimden aldığım önemli değil. önemli olan onu ne kadar piyasa değerine aldığımdır. içsel değerleme de coin piyasasında işlemediğinden, rölatif değerleme ile kendime hedef belirliyorum.
  • 1 ay içinde epey artış gösterecek olduğunu düşündüğüm coin. daha evvel mana için bunu demiştim. elbette ytd değildir.
  • an itibariyle kaldırmış olan coindir
  • piyasa da metaverse haberleri dolaşıyor bilgisi olan varsa bir yeşil uzağındayım.
  • uzun zamandır elimde tuttuğum ve bu hafta yeni bir ath yapmasını beklediğim coin. gelsin yeşil yeşil benjamin franklinler. *
    ayrıca metaverse haberleri konuşuluyor olsa da şu ana kadar resmi bir açıklama olmadığını söyleniyor.
  • elimde gecen senenin haziranından bu yana evlatlık gibi kalan coin ne kadar bağladığımı bile hatırlamaz oldum
hesabın var mı? giriş yap