• uzun zamandır elimde tuttuğum ve bu hafta yeni bir ath yapmasını beklediğim coin. gelsin yeşil yeşil benjamin franklinler. *
    ayrıca metaverse haberleri konuşuluyor olsa da şu ana kadar resmi bir açıklama olmadığını söyleniyor.
  • an itibari ile çılgın atan coin bugün %140 arttı. elimdekiler için emir vermişim 0,89dan gitmiş :( yıkıldım. inşallah daha yürümez arkasından bakıp ağlamam. neden arttığı ile ilgili herhangi bir kaynak bulamadım şu an. bulursam editlerim
  • hakkında fazla yorum olmamasını olumlu yönde bulduğum altcoin. piyasa değeri 100m usd’nin neredeyse yarısı.
    bir hisseyi alırken her zaman temel analiz yaparak, sanki o şirketi satın alıyormuşcasına “piyasa değeri”’ne odaklanırım. aynı durumu coin piyasasında da uyguluyorum. kaç adet aldığım, kaç birimden aldığım önemli değil. önemli olan onu ne kadar piyasa değerine aldığımdır. içsel değerleme de coin piyasasında işlemediğinden, rölatif değerleme ile kendime hedef belirliyorum.
  • zararımı karşıladım hatta biraz kar elde ettim. 0.0118 den sattığıma pişman oldum ama olsun. garip bir coin böyle dehşet yükselişleri belirli dönemlerde oluyor.
  • 1 ay içinde epey artış gösterecek olduğunu düşündüğüm coin. daha evvel mana için bunu demiştim. elbette ytd değildir.
  • beklemede olduğumuz coin.
  • hakkinda fazla entry bulunmamasi sayesinde kazanc yapacagimiz coin.

bir buna salca olmadi bizim millet.
  • piyasa da metaverse haberleri dolaşıyor bilgisi olan varsa bir yeşil uzağındayım.
  • çok uzun süredir kimseler yazmamış .. bu gün deneysel olarak az bir yatırım yaptığım coin..

akşam editi:

çok sert hareketleri var..

30 mart 2021
    biraz daha girdim hayırlısı

burada yazılanlar asla ytd.
  • luna felaketinden bile az hasarla kurtulmuş coin. bunun sebebinin ise kripto para güvenliği konseptinde bir ürün iddiası sunmalarına veriyorum. ara sıra beklenmedik çıkışlar yapabiliyor. ve tabii ki yatırım tavsiyesi değildir.
hesabın var mı? giriş yap