şükela:  tümü | bugün
  • türk telekomun yeni projesi.
  • site patlamış durumda. adamlar bi mesaj attı site patladı
    destur diyerek açın beyler
  • internet sitesi çok yavaş.
  • kampanya açıklamalarında taahhüt gibi önemli bilgilere ulaşılamayan alt marka.

kampanyalarında faturalı/faturasız ayrımı yapmak güç.

ayrıca bir servis sağlayıcısı için fazlasıyla hantal ve kullanışsız web siteye sahip.
  • bir ara (bkz: patlican) vardı, sonra (bkz: woops) oldu, şimdi ise (bkz: selfy) canları sıkıldıkça değişiyorlar.
  • uzun bir reklam yapıp sadece operatör adı değiştirme özelliğini duyuran türk telekom gençlik markası
  • o değil de, türk telekom'un eskiden her kafede falan wifi hizmeti vardı. kaldırmışlar her yerden.
  • türk adından rahatsız olanlar için ortaya çıkarılmış gibi duran zamazingo*...

ben olsam zaten 'türk telekom' yerine, 'siksen çekmiyo' yazarım... doğallık mühim!
  • türkiye cumhuriyeti tarihindeki belki de en iyi reklama sahip ürün.
  • turk telekom'un yeni bir şeyi. gram ilgimi çekmiyor, çünkü turk telekom. reklam filmi nasılmış diye tıkladım, dona dona yarısına kadar anca izleyebildim sonra kapattım. geçen ay kendimin ve kız arkadaşımın ttnet aboneliklerini iptal ettirdiğimde müthiş zevk almıştım, darısı şu anki aile evimdekinde. taahhütü bitsin ilk iş iptal ettirmek olacak.