şükela:  tümü | bugün
  • valilik makami icin gerekli vasiflari merak ettirdi bu renkli sahis.
  • herhangi bir devlet kurumunda gorev almamasi gerekirken yanlislikla vali olan kisi.
  • ne desem gg dersin ya bazen, tam da öyle bir adamdır. vali olmuştur lakin... şahsen çaycı diye yanıma almazdım ben.
    gerçi şu sözlerim türkiye'de aktif olarak görev yapan valilerin %97'si için de geçerli olduğundan diğerlerin aşağı kalır yanı olmayan validir aynı zamanda.
  • öğrencilerinin önünde bir öğretmene hakaret edebilecek karakterde bir kişi. buralar hep dolsun taşsın, bu adamlar unutulmasın. unutulmasın ki ileride çoluğu çocuğu bari görsün de utansınlar. utansınlar da sokakta selam vermeyeceğimiz karakterde adamlar bir yerlere gelemesinler. güzel günler gelir belki. utanıyoruz. bu ülkede her gün her saat her saniye başkaları adına utanıyoruz artık.

hak ettiğinizi bulun inşallah bir gün.
  • (bkz: yalova kaymakamı)
    bir öğretmene, sınıfında, öğrencilerinin yanında hakaret etmeyi kendinde hak gören valicik. buradan ömer dinçer'e de sevgilerimi yolluyorum, öğretmenliği itibarsızlaştırmak için elinizden geleni yaptınız bir bu eksikti.
    madem üst-baş meseleleriyle bu kadar ilgili, ''ne giymeli'' isminde bir gündüz vakti programı sunsa hiç fena olmaz.
  • öğrencilerinin önünde hakaret edip aşağıladığı halil serkan öz akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmiştir.
  • kibrinin bir öğretmenin ölümüne sebeb olması kendisini ne kadar üzer bilemem ama bütün öğretmen camiası ve ailesi kendisi yüzünden halil serkan öz gibi bir yiğidi kaybetmiştir unutmasın.
  • terbiye yoksunu olduğunu davranışıyla göstermiş kimse. yetkisini aşmış olduğu durum yüzünden yaşattıkları ortada , yok mudur sen hangi hakla öğretmeni kovarsın diyen. kim olursa olsun bu terbiyesizliği haklı ve kanuni görülemez, kılık kıyafet yönetmeliği ile ilgili sendikaların aldığı eylem kararı vardır ve yaygın biçimde uygulanmaktadır bundan bi haber adamı vali yaptım deyince vali olmuyor işte kanıtı.
  • bugün aldığı ah hayatının geri kalanında ona huzur vermeyecektir.
    kan ter içerisinde gece yatağından sıçrayacaktır büyük ihtimal.

ve öldüğünde öbür tarafta onu halil serkan öz karşılayıp gitmesi gereken yere kadar eşlik edecektir gülümseyerek...