• müzisyen, turizm gurusu.
    şu aralar kuzey irlanda'da bir hilton'un müdürlüğünü yapmakta ve boş zamanlarında ağırlık çalışıp golf oynamaktadır.
  • kendisini derin duygulu, olayı çözmüş yazılarından tanıdıgım, ilk gördüğümde de "ah ya"diyip içgecirdiğim en pirenses arkadasımın uzun boylu, yakışıklı, ingiliz filozof abisi.
  • pek tanımasam da kafa dengi bi abimiz olduğu kesin . iyi gitar çalıyor artısı sesi de nalet olsun bi harika dostum.ıt s a man world
  • youtbe'da çok çıkmıyor böyle, takip edilesi kanallar.

https://www.youtube.com/…l/ucxrr_n2pqa8cnk_kpwbq2ua
  • yemin ediyorum aklıma gelmişti, bu adamın anlatanadam'la bi' aksiyonda olması gerekliliği aklıma gelmişti. komşu bile olabilirler bence. güzel insanlar.
  • orada burada geziyor bir şeyler biliyorum diye, vaktinizi harcamaya değmez.
  • standart motivasyon kocu

boyle seyleri yiyorsan guzel, onun disinda pastadaki dilimlerden herhangi biri
  • kendisinden zamanında liderlik konusunda eğitim alma şerefine nail olmuştum. öncelikle kesinlikle sıradan bir kişisel gelişim eğitimi olmadığını söyleyebilirim. çuvalla para alıp boş konuşan, aynı şeyleri tekrarlayan ve "aslında enerji içimizde, istersek her şeyi yapabiliriz" diyen abilerden değil. verdiği eğitimlerin tamamı bilimsel bir kaynağa dayanan ya da deneysel çalışmalarla desteklenmiş bir içeriğe sahip. dahası, kesinlikle sürükleyici ve ikna edici bir anlatım yeteneği olduğunu söyleyebilirim.

ilaveten, kızı da kendisi de müzisyen olup kendisi hobi olarak yapsa da kızının profesyonel olarak bu işle ilgilendiğini, şu sıralar sertap erener ile beraber turnelere çıktığını, ileride belki ikisini de müzik anlamında çok iyi yerlerde görebileceğimizi söyleyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap