şükela:  tümü | bugün
 • ekonomiden anlamayan boş konuşan bir twitter yarı-fenomeni. ironik esprileriyle güldürmez ayrıca kendince ünlülerin twitlerini retweet yaparken onlara yorum ekleyerek profiline hava vermeye çalışır. geçiniz.

  bu da twitter hesabı
 • bence bir süper zekadır, hatta bir dahidir. ayrıca anadili türkçe olan birinin ulaşabileceği en iyi ingilizce'ye sahiptir.
  bu da 20 sene önceki konuşması.
 • twitter'da yabancılarla yaptığı tartışmalarda atatürkçü bir duruş sergileyerek gururlandıran phd candidate. halbuki bu, yurt dışında yaşayan ve medyada aktif olan türk akademisyenlerinde genelde bulunmayan bir özelliktir. bu nedenle abd ve avrupa akademik çevrelerinden afaroz edilme potansiyeli var.
 • twitter'da dedesi yaşındaki doğu ergil ile visiting scholar muhabbeti üzerinden gereksiz bir tartışmaya girmiş hardcore kemalist bir arkadaş.
 • 31 mart yerel seçimleri ile ilgili yazmış olduğu makale foreign policy'de yayınlanmış.
  link
 • kendisiyle az call of duty oynamadık. çok başarılı olan daha da başarılı olacağına inandığım süper zeka insan.
 • kendisi başarılı bir kişidir, eyvallah. ama sosyal medyada birilerine laf yetiştirmeye çabalamasına akıl erdirmek zordur. o enerjiyi daha iyi işlere ayırmasını beklerim. ayrıca fetö ile arasında kesin bir çizgi olduğunu sürekli vurguluyor. tamam ona da eyvallah. inandık sorun yok. ama takipleşip beğenileştiği kişilere de biraz dikkat etsin o halde. inandırıcılığı kayboluyor yoksa. geçenlerde hem beğenip hem alıntıladığı kişinin kimler olduğunu görünce şaşırdım kaldım. yapma selim, etme selim. sinan ciddi adlı kişinin kim olduğunu bilmediğini söyleme bize.
 • bati yalayicisi, kemalist bir cocuk. yaptigi tek sey batiyi ve batililigi oven buyuk cumleler bulmak.

  mesela ne demis:

  --- spoiler ---
  secondly, the west has in place a regime against bribery and corruption that steadily expanded its jurisdictional reach but has little force over russia and china.
  --- spoiler ---

  cidden, trump suudlarla kilic dansi yapali ne kadar oldu? ısvec arabistan'a ne kadar silah satiyor? soylesene selim sazak, turkiye kendi vatandasini yabanci ulke konsoloslugunda oldurup evrak cantalarina dolduracak kadar mi "corrupt"? bu corruption'a karsi yurutulen rejim neden julian assange'a yillardir iskence yapiyor?

  suriyeli multecilerle ilgili yazdiklari da takdire sayan. at gozlugu ile sadece isine gelen detaylari almis. geri kabul anlasmasindan da bahsetmedigi gibi sinirdisi edilmelerinin secimden hemen sonra olmasi "tesadufu"ne de dikkat cekmemis.

  2016 seciminden once de hillary'i cok guzelce yaliyordu, hillary'nin kaybetmesinin imkani yok diyordu. kisaca kalemi kiralik komik bir cocuk, cok ciddiye almamak lazim.
 • türkiye'ye girip giremediğini merak ettiğim agresif, biraz gaz ve hafiften boş kişi.

  bir ara fetö ile bağlantılı olduğu iddia edilmişti.