• guzel bir hatun ismi. selin'ler genelde guzel ve alimli olurlar. zengin bir babalari ve spor araba sahibi erkek arkadaslari da olur ayrica.
  • hayatımın anlamına* seslendigim isim... * *
  • bu isme sahip olanlar hep güzel olurlar diye bi önyargı besledigim isim.
  • suphesizdir ki, ne kadar cok selin tanirsan o kadar cok sevmek zorunda kalirsin. hatta oyle ki, bu durum formulize edilmistir;

selinlere saglayacagin sevgi = hayatindaki selin sayisinin karesi

boylesine demanding hatunlardir iste... kalbinde bir selin'le paylasacak kadar yeterli sevgiye sahip olmayanlara kesinlikle tavsiye edilmez. bu gibi reaksiyonlarda genelde 'cift tarafli mutsuzluk' aciga cikar.

sevgi iadesi yapmazlar. akildan cikmazlar. bitanedirler; hep gulerler.
    hepinizi seviyorum! :)
  • bu isme sahip bir hatunun "anlamı nedir?" sorusuna "böyle coşkun, akıp giden hızlı sular, seller, güzel şeyler yani" şeklinde cevap verdiği kız ismi.
  • sevdiğim insanlardan birisinin adı. açık konuşmak gerekirse yanımdayken bile özlüyorum.
  • annesi türk babası yabancı yada babası türk annesi yabancı ailelerin kızlarına koydukları isimlerden biridir.
    internasyonel bir isimdir ve bir çok ülkede geçerliliği vardır.
    birde bu isim adındaki kızların güzel olmama ihtimali yok diyorlar, yani ben onların yalancısıyım.
  • güzel ve sevimli kadınlara verilen isim.
  • kursat basar'in "uzatma, gidecegim var" kitabindaki kadin karakter.
  • selin sadece yuksek bolgelerde yasayan cicegi olmayan bir yaprakimsi bitkidir.
hesabın var mı? giriş yap