şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy müzik tayfasından bir abla daha. single'ı önümüzdeki günlerde geliyormuş, öncesinde bir teaser paylaşalım demişler.

    yalnız 29 saniyede anladım ki kendisi tuğçe şenoğul. şarkı yayınlansın, edit'lerimle geri döneceğim.

    edit: şarkı ve video yayınlanmış. sadece tuğçe şenoğul değil, erken dönem gaye su akyol'muş kendisi. yani ben anlamıyorum, neden herkes aynı işi yapıyor bu piyasada? aynı şeyi evirip çevirip dinleyiciye sunuyorsunuz. sıkıldım!
  • tutsak klibi bir kaç ay önce çıktı. şarkı güzel, ses güzel, klip güzel, tipi güzel! huyu da güzeldir! bir albüm bekliyoruz sayın baycan!
  • arpanın ucunu geç görenlerden. tuğçe senoğul ve gaye su akyol’un bindiği trene binemedi. tumanı toplamış, can havliyle berisinden koşuyor. hipsterların resmi yayın organı da (bant mag) alkış tutuyor. üşenmemiş klip çekmişler bir de. 5000 kez bile izlenmemiş. yönetmeni de lara kamhi. bronzlaşmamış eda taşpınar. selin’in hempalarının kliplerini de bu çekmişti. gaye su akyol’un unutulmaz eseri ‘ölü bir adam’a çektiği klibin aynısını bir daha çekmiş. tek fark, selin’in klipte pavyona dodge koymuşlar. selin sırasını savdı. şimdi aportta hazal döleneken bekliyor.