şükela:  tümü | bugün
  • selin cigerci kim dediğinizi duyar gibiyim, ben de tanımıyordum ama hanım ablamız (eskiden erkekmiş bu arada) çamurdan ya da kilden adına ne derseniz artık tabak yapmak isterken bir anda kendisini penis yaparken buluyor. hoca da penisi daha cok büyütüyor ve dünya bir anlığına güzelleşiyor.

buyrun tabağa

edit: imla

edit2: amma uzattiniz, zeka testinden tutun anamiza kadar laf yemisiz. gülün gecin diye video paylastik yemedigimiz hakaret kalmadi. videoyu birisi gönderdi, sabahtan beri ders calismaktan beynim sulandi, güldüm paylastim. ne instagramda bu ablamizi takip ederim, ne de böyle basliklari. millet sakso cekenleri, ulu orta seks yapanlari paylasir laf yok biz komik birsey paylasinca auuu.

edit3: mesaj atip ve yorumlariyla destek olanlara tesekkür ederim. 1 saat önce dayak yiyorduk burada, cogu silmis yorumunu, neyse. basit eglenceli bir video yüzünden anneme hakaret eden arkadasin veya arkadaslarin annelerinin anneler gününü kutlar, ellerinden öperim (sarkazm yapmadan söylüyorum, anneler bas tacidir). galiba bu utanc size yeter. o kadar gerilmisiz ki ülkece, ufacik birsey ne kadar abartildi. gülün eglencenize bakin da.
  • seramik atölyelerinde, kapadokya gibi turistik işletmelerin fazla olduğu yerlerde ilk kez deneyen hemen herkesin başına gelen durumdur.

selin ciğerci'ye özel bir durum değildir.
  • yapısı gereği kenarlarından sıktığınızda yukarı doğru uzaması gayet normal bir durum.
    o yüzden çok ekstrem bir durumu yok. adam neden ısrarla uzattı onu bilemiyorum sadece :)
  • yukarda da bahsedildiği gibi, son 3 senede 5 defa kapadokya'ya gitmiş ve hepsinde bu çömlek denemesi görmüş biri olarak istisnasız o penisi yapmamış insan gördüğümü hatırlamıyorum. lakin gördüklerimden en absürtü yapan kişinin yapımı bırakması dolayısıyla sağa sola savrulan versiyonudur.

selin ciğerci kimse kasmasına gerek yok yani.
  • diyaloglarına güldüğüm video. recep ivediğin şeyine benzedi falan
  • kapadokya'da yılların zevzekliğidir. artık seramikçiler de bıkmış olacak ki onlar da yavaş yavaş terk etmeye başladılar bu işi. son birkaç varoş çömlekçi bu geleneği sürdürüyorlar.
  • tolga cigerci diye geldim pismanim.