şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mersin üniversitesi ydyo'nun biricik, nazik mi nazik, şeker mi şeker, tatlı mı tatlı ingilizce hocası. gülen yüzünüz hiç değişmesin.
  • yine reklam almışlar dedirten başlık... ama faydalı... up o zaman...
  • youtube'da yks düzeyinde ücretsiz biyoloji dersi anlatan bir biyoloji öğretmeni. web sitesinde ücretsiz ders notları ve soruları da mevcuttur.
  • adına ne kadar methiyeler düzsem de yetmeyeceğini bildiğim biyoloji öğretmeni.üniversite 2. sınıfta bölümü bıraktırıp tıp-diş falan kazandıracak bana. .

bi kaç bi şeyler yazmak lazım online eğitimle alakalı..self learning ile alakalı...

eminim eşinin de bu projede payı çok büyüktür..kameralar herkesin elinde olunca youtube'a herkes bir şeyler çekip koyuyor..ama bu işi pdf'sinden deneme sınavlarına, anketlerle biyolojiden biyokampına kadar bu denli profesyonel yapmak..çok saygı duyuyorum..daha profesyonelini, daha güzelini ancak selin hoca yapabilir :)

çok değil 3 sene 5 sene önce eğitim adına böyle projelerin kenarından geçemiyorduk.bi teknofem vardı, o da kapandı malumunuz.

o kadar dershanelere para veriyosun, okulun bilmem kaç km uzakta, sabah kalkıyosun 7'de mitoz bölünme öğrenmek için..80 dakika ders..yoklamasıyla, lise gırgırı şamatasıyla kaç dakikasından verim alınabilir oturup konuşmak lazım.şahsen ben yanıyorum dershanelere gidip de bir şey öğrenemediğim boşa geçen günlerime, öğrenmeye çalışıp da öğrenemediğim günlerime, attığım taşın ürküttüğüm kuşa değmediği günlerime..bi tarafta bu..

bi tarafta da hevesle çalışacağınız rahat bi kütüphane..wifi yanında, yemeğin suyun yanında..ortam sessiz...sadece kulaklığı takıp film izler gibi biyolojiyi en güzelinden öğrenmek, öğrenebilmek beni mest ediyor.

her şey parmaklarımızın ucunda ve neyi istediğimiz ile alakalı..ne kadar teşekkür etsek az, emeğiniz ödenmez.okuyorsanız eşinize ve gölgeye selamlar :)
  • youtube'da biyoloji ile ilgili kaliteli eğitim videoları hazırlayan, ders notlarını, soru çözümlerini, deneme sınavlarının pdflerini ücretsiz paylaşan bir biyoloji öğretmeni.

tam bir biyoliçe...

(bkz: biyoliçe)