• zamanında videoarını izleyip biyolojiye dair çok ince detayları fark ettiren hocadır. üniversite sınavına ikinci kez hazırlanırken fark ettimki aşırı ayrıntılar üzerinden anlatıyormuş. aslında ösym o kadar bilgiyi istemiyormuş. hızını 1.5 yapıp sürekli tekrar ettiği kısımları atlatarak izleyebiliyorum ancak. izleme o zaman diyecekler için, youtube platformunda kaliteli biyoloji videosu çeken yok denecek kadar az mecbur kaldık...
  • yks hazırlanananlar için bulunmaz nimet biyoloji hocasıdır. özellikle kendi sitesindeki arama sekmesini hazırlaması öğrenciler için mükemmel bir şey.
  • youtube'da yks düzeyinde ücretsiz biyoloji dersi anlatan bir biyoloji öğretmeni. web sitesinde ücretsiz ders notları ve soruları da mevcuttur.
  • yine reklam almışlar dedirten başlık... ama faydalı... up o zaman...
  • mersin üniversitesi ydyo'nun biricik, nazik mi nazik, şeker mi şeker, tatlı mı tatlı ingilizce hocası. gülen yüzünüz hiç değişmesin.
  • biyolojiyi iyice anlayıp kendini geliştirmek isteyenler için çok iyi fakat yks'ye hazırlananlar için kötü bir kanaldır. ösym'de sınavı hazırlayan hocaların bile bilmeyeceklerini düşündüğüm detay bilgileri öğrencilere aktardığını düşünüyorum, bu da tek amacı sınavda 6+13 soru çözmek olup videoyu izleyen öğrencilerin fazla ve gereksiz bir biçimde kafasını dolduruyor.
  • hakkı ödenemeyecek biyoloji öğretmeni
  • biyolojiyi size tane tane anlatımıyla yine aynı isimli youtube kanalından öğretmeye, sınava hazırlanmanıza yardımcı olmaya çalışan hocadır.
  • youtube'da biyoloji ile ilgili kaliteli eğitim videoları hazırlayan, ders notlarını, soru çözümlerini, deneme sınavlarının pdflerini ücretsiz paylaşan bir biyoloji öğretmeni.

tam bir biyoliçe...

(bkz: biyoliçe)
hesabın var mı? giriş yap