şükela:  tümü | bugün
  • google'da yaptığım aramalara göre sosyeteden bir hatun. ulusoy holding yönetim kurulu üyesi alican'ın yeni kız arkadaşı ve rahmetli insel imer ile canan imer'in kızları imiş. http://sabah.com.tr/…/45d7f960736b1a4499d79afab.jpg adresinde bir de resmi bulunan bu hanım kızımızı, ukteci arkadaş seksi bir hatun diye tanımlamış.
  • boş zamanlarında serdar bilgili ile takılmaktadır!
  • ortaokul doneminde gayet metalci-undergrounciydi. simsiyah makyaj, dikenli kolyeler, zincirli bol pantalonlarla takilan bir hatunken, bir anda yuksek sosyetenin moda ikonu gibi bir seyi olmus simdi.
    burnunu kucultturunce, ic dunyasi degisti sanirsam.
  • kürk giymesini eleştiren melis alphan'a verdigi cevap tam olarak:

rt @selin_imer kisaca desene sen $una "param yetmio alamiorum" die... zorla konu$turuolar insani ya sanki ben katlettim hayvani
  • melis alphan'a verdiği cevapla nihat doğan'ı bile mumla aratandır..
  • öyle diolar böyle diolar, hanım kızlarımızı üzüolar..halbuki herkesin parası yetse de üstüne bir kürk çekiverse, bu hasetlikler kıskançlıklar son bulsa..çok mu şey istioruz yaaa?
  • bu sene baslarinda solaryumda mahsur kalmis sosyetigimizdir.
    bir sure suratina yogurt surerek gezmistir.
    allah korumus, surati 1. dereceden yanmamistir.
    (bkz: sanki)
  • giydiği kürkler ile ilgili yaptığı son açıklamalarla saç baş yoldurup çileden çıkaran sosyetik şahsiyet.

http://www.sabah.com.tr/…_aciklamalar?albumid=28420

(bkz: et yiyenler kürküme karışamaz)
  • ''kış mevsimini yaşıyoruz ve ben de herkes gibi kürk giyiyorum.''

selin imer, 2011
  • "yediğimiz tavuklar, etler, balıklar çiftliklerde, biz yiyelim diye yetiştiriliyor. başka çiftliklerdeki diğer hayvanlar ise biz giyelim diye varlar" cümlesiyle tipik burjuva algısını göstere göstere sergiliyor hanımefendi. bir "biz" var, bir de "biz"e hizmet etmek için dünyaya gelmiş, varlığı bize sunduklarıyla anlamlı olan "diğerleri"; tavuklar, balıklar, tilkiler, vizonlar ve insanlar.

selin hanım'ın da buyurduğu üzere madem aradaki fark "fiyat", o zaman şu şekilde bir sıralama ortaya çıkıyor:
    tavuk (bütün kg. 4,99 tl) < insan* (kg 7, 97 - 10, 49 tl) < balık (çinekop kg. 15 tl) < kırmızı et (dana döş kg. 29 tl) < vizon kürk (5 000 tl)

üzerinizde ölü bir hayvanla dolaşmanın bedeli? paha biçilemez (!)

(*) türk kadının ortalama kilosunun 60, erkeğin 80 olduğunu kabul ederek; net asgari ücret = 629, 95 tl / 60 kg = 10,49 ve 629,95 / 80 = 10,49