şükela:  tümü | bugün
 • sith lordu gibi ismi var masallah. basina darth koysak kimse yadirgamaz.
 • bir kasabada yasayan, kocasiyla anlasamadigi icin arayan hanim kiza tavsiyesi:
  " bir arkadasim yasadigi kasabada faal olmak icin filarmoni orkestrası kurdu. sen de benzer seyler deneyebilirsin guzelim."
 • tv programına katılan kadınlara "seksiniz nasıl? kocan seni getiriyor mu? haftada kaç kez geliyorsun? 3 mü, 3 kez bir kadın için normal sen hergün mü istiyorsun?" sorularını ardı ardına sıraladığını kendi kulaklarımla işitmişliğim çoktur. işi gücü olmayan insanların öğle vakti eğlence programıdır...

  her şeyden önce insanı güldürürken düşündürüyor bu kadın, "seksiniz nasıl" ne demek, "kocan seni getiriyor mu" nasıl bir soru?
 • cok korkutucu bir soyadi olan sahsiyet . kendisini bu basliktan tanimis olup soyadindan da urpermisimdir .
 • ilhan uckan ile tez vakitte program yapması gereken kişi. hamam kavgası çıkar. kendisinin harika tavsiyelerinden örnekler:
  kocamla sürekli kavga ediyoruz, çok mutsuzum diyen kadına: "sinek bile olsa koca kocadır"

  16 yaşında sabah 6 da kalkıp, babasıyla dükkana gitmek istemeyen çocuguyla ilgili tavsiye isteyen anneye:
  "computer elinden alınacak, 5 te bile uyusa, çocuk 6 da kalkacak, zorla götürülecek, gerekirse odaya kilitlenecek"
  kadın çocugun evden kaçması ile ilgili korkularını söyleyince:
  "kaçarsa kaçsın, ben çok kızıyorum o kaçanlara, bak gene sinirlendim, bırak be giderse gitsin!!" (bu esnada eteğini çekiştirip, saclarını düzeltmektedir.)
  bir de kayınbiraderi olmadan, kocasının tatile çıkamadığını söyleyen kadına harika tavsiyeleri vardı ki; onları yazamayacagım.
  "evlenmeden biriyle çıkmıştım, aramızda hiçbişey olmadı ama onu kocama söylesem mi" diyen kadına ise madem böyle bir defon var aman sakın söyleme diyen bir kul.

  hemen hemen herkese tavsiyesi ise; "kitaplarımı alıp okuyun ve evlilik terapistine gidin şekerim" şeklinde. kitaplarınız kitapçılarda yok diyenlere de yemek yenen biyerde(!) satılıyormuş kitapları, orayı izah ediyor. lacan, laing okusa içine mentos atılmış kola gibi olur sanki.
  "bunlar ne saçma şeyler şekerim aaaa, haha" boooom.

  edit: ne zamandır izleyememiştim, demin denk geldim. 5 ekim itibariyle panik atak hastası olan birine verdiği tavsiye ise şöyle:
  - git hemen bir eczaneye çok güzel bir depresyon ilacı var. panik ataga da iyi gelir o, versin sana hemen.

  bu nasıl bir tavsiyedir, yok artık dedirten karacehennem.
 • kendisini hic gormeme ragmen doksanlarda metal dinleyen guzel kizlar ekolunden olmasina hic sasirmam. o nasil bir isim ya.
 • dağarcığıma yepyeni deyişler ekleyen bağyan: "o zaman senin kocanın seksi az". bu ne lan? allah kahretmesin diyorum ve el sallıyorum kendisine.
 • hayır, psikolog kimdir, ne yapar, ne söyler'i bilmeyen kişilerin mesleği çoook yanlış tanımasına yol açıyor kendisi malesef. bir klinik psikolog olarak izlediğimde hayretler içerisinde kaldım, şaka gibi birisi hem tavırlarıyla, hem söyledikleriyle, herşeyiyle! acilen durdurulması gereken bir kişi.
 • programını tanıtan yazıda ''selin özkök karacehennem evlilikle ilgili soruları yanıtlıyor'' yazar. evliliğe karacehennem dediklerini düşünüp bi an şaşırtmıştır beni.
  ayrıca ''kocam sürekli içki içer, maddi durumumuzda çok kötü'' diyen kadına , ''şekerim evlilik terapistine gideceksiniz'' der. insanın gözünde şu tablo canlanır ;
  - hüseyin evlilik terapistine gideceğiz.
  - cebimde bi büyük alcak para yok ne terapisti lan.
  ben burada ''toplumdan uzaklaşmama'' göremiyorum. zira hiç yaklaşılmamıştır.
 • en dingil konuyu bile seks hayatına bağlayarak, kadınların potansiyel bir seks makinası olabileceğini ve elde etmek istedikleri soyut/somut herşeye bu yolla kavuşabileceğini savunan, terapilerin ve evliliğin bizzat karacehennemidir. akıl verirken, telefon bağlanıren, kamera değişirken hep aklından başka şeyler geçiyor izlenimi verir bu teyze. söylediklerinin çoğu hesapçı, sığ ve egosantrik bir hayatın jeneriği niteliğindedir. tanrı bunun filmini de izleyen yakınlarına yardım etsin.