şükela:  tümü | bugün
  • "bu benim hayatım başrol benim" vakası mağduru, diğer milyonlarca türk vatandaşı gibi. herkes kendini başrolde zannettiği için de burnunuz boktan çıkmıyor, bi sakin ol yavrım.

bu entry'i yazarken aklıma da şu twit geldi nedense, gerçi günde birkaç kere aklıma geliyor farklı vesilelerle.
  • son entryi yazan yazar bir videosunda yukarida yazdigim bir entrye cevap verdigi videoyu paylasmis, cevabini izlemis bulundum. keske izlememis olsaydim ama neyse i have something to tell. oncelikle kudurdugumu nerden cikardin? senin boktan dovmelerin olmasi beni neden kudurtsun? ne alaka? ayrica kudur deyip arkasindan bes dakikalik aciklama yapman kimin neye kudurdugunu net bir sekilde gosteriyor. yani bu hicbir sey umrumda degil ayaklarini birak, ne kadar zorladigin bes metre oteden belli oluyor zaten. ayrica bu tarz turkiye sartlarinda azicik ayricalikli ailelerde dogan tipler neden geri kalan herkesi baski altinda, yasaklarla istedikleri hicbir seyi yapamayan ve onlarin hayatlarini kiskanan insanlar olarak goruyor? aynen, sadece sen ozgursun, sadece sen rahat ve kafa kiz olabiliyorsun, sadece sen kufur edip, bira falan icebiliyosun abii biz bunlarin hicbirini yapamiyoruz bu yuzden de kudurup kudurup senin hakkinda entry giriyoruz. sen ortadogulu zihniyetinle olaylari boyle yorumluyor olabilirsin ya da ayni zihniyetle dovme yaptirmanin buyuk cesaret gerektirdigini ve seni farkli ve ozel kildigini falan dusunebilirsin, dusununce kendince haklisin da sonucta ulke sartlari buna elveriyor. ne de olsa burasi bu tarz siktirboktan seylere asiri anlam yukleyen ve bunun uzerinden statu, kimlik sahibi oldugunu dusunen insanlarla dolu ve senin gibilerin de bunlarla prim yapabilecegi uzucu bir yer.
  • hakkinda batili falan denmis. yozgat’tan disari cikmadiniz mi amk? bu kiz bildigin terbiyesiz ve cahil. birisi kendisine 1 milyar kadar insanin instagrama post atabildigini soylerse sevinirim. bir vasfi yok da.
  • selin'i her izlediğimde aklıma instagramda aslı inandık'ın çektiği, sürekli kendinden bahseden insan tiplemesi aklıma geliyor. evrendeki her şey senin başına gelmiyor selin. kendini garip, farklı hisseden tek kişi sen değilsin, böyle hisseden çok fazla insan var o yüzden bunu aşmalısın.
  • üniversitelerin tiyatro kulüplerinde böyle samimiyetsiz, aşırı tepkiler veren, fazla şımarık tipler olur ya, kişilik olarak ayyynen onlara benzeyen insan. yüksek sesle anıra anıra konuşunca çok özgüvenli olduğunu sanan insan modeli.

azalarak. bitin. lütfen. tşk.
  • sürekli tiye aldığı banu berberoğlu'ndan hiçbir farkı olmayan youtuber. banu videolarında kendinden bahsediyor, birkaç videona göz attım ee sen de bunu yapıyorsun selin? ailen sayesinde sosyoekonomik olarak dünyaya daha şanslı gelen bir kesimden olmak seni farklı kılmıyor. kendinden bahsedebilirsin, tüm dakikalarını tek tek kareye alarak paylaşabilirsin, ne düşündüğünü bağıra çağıra anlattığın videolar da çekebilirsin. sık sık kullandığın gibi, bana ne. ama tüm bunları yaparken bunu yapan diğer insanlarla dalga geçmen ve kendini onlardan farklı görmen kusura bakma ama çok komik. farklı değilsin ya da herkes kadar farklısın. son olarak kendi yapamadığım şeyler sebebiyle seni kınıyor değilim, yaşadığın hayat zannettiğin gibi tüm kedilerin ulaşmak istediği bir ciğer değil ve çok şükür kariyer planlarımda youtuber filminde oynamak gibi hedefler yok.
  • bi kaç videosuna denk geldim. bence acilen bi kliniğe yatmalı...
  • güzel, seksi ama itici bir insan. psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorum. böyle biriyle uzun süreli arkadaşlık yapamazdım, videolarını izlerken bir süre sonra sesinden dolayı başım ağrımaya başladı.

yaşlanıyorum sanırım, yorulmuş da olabilirim.
  • çok itici bir yüzü ve tiksinç bir karakteri olan fenomen. 5 para etmez bir leş bir tip ama işte sosyal medyada herkesin alıcısı oluyor.
  • zeynep bastık'a benziyor.