• türk internet dünyasındaki az rastlanan çizgidışı kişiliklerden biri. gerçekten tabusuz,gerçekten sınırsız, gerçekten batılı, gerçekten saygısız, gerçekten etikle ve "türk aile yapısı"yla ilgisi yok, gerçekten "arabesk değil"... en azından bana şimdilik verdiği izlenim bu...

ha eğer ileride bozarsa ve sıradanlaşırsa, "selin bence sen de artık herkes gibisin" dedirtecek noktalara savrulursa, onu ben bilemem; ben sadece şu ana kadar gördüğüm ve kendimce yorumladığım kadarını anlatmaya çalıştım...
  • şimdi düşününce garip geliyor, ben banu berberoğlu diye birinin var olduğunu, selin'i izlerken farkettim... selin'in, instagram story'sinde banu berberoğlu'nun makyaj videosuna yaptığı yorumları izlerken yani... yaklaşık 1 ay önceydi... selin'in banu'nun makyaj gevezelikleri karşısında aniden bir "sus" diye bağırışı vardır, müthiştir... ricam o story'yi tekrar yayınlamasıdır... belki de, banu, bazı tanrılar tarafından, selin'in paylaşımları daha eğlenceli hale gelsin diye, özel olarak gönderilmiştir... evet, ben tanrıların selin'i sevdiğini ve onun için özel dizayn&gönderim yapıyor olabileceklerini düşünüyorum.

bu arada yanlış anlaşılmasın, banu hanım'a da bir düşmanlığım yok. selin'i daha renkli ve eğlenceli kılan hiçbir dinamiğe, düşmanlığım olamaz. ama selin ve banu'nun aynı oksijeni tüketmesine, aynı dilde konuşmasına şaşırmıyor da değilim bazen... mesela danla biliç'i de seviyorum ve danla biliç'i selin ile banu'nun ortalarında bir yerlerde görüyorum... selin'e göre, selin'i merkeze alarak bir koordinat sistemi oluşturmak gerek sanırım...
  • normal muhabbet şeklinde video çekmek yerine, yeniden banu berberoğlu taklitlerine ve o tür şeylere yönelmesi ve yaratıcı atılımlar yapması gerektiğini düşündüğüm özel ve güzel insan. lütfen biraz daha deneysel olsun, biraz daha uçursun bizi. mesela bu geceyi selin'in videoları ile noktalamak yerine italya'dan getirttiğim bluray'lerle noktalayacağım gibi görünüyor. biraz koptum yani açıkçası... bundan çok memnun da değilim... italyan sinemasının gösterişi yerine, selin'in doğallığından yanayım son analizde...
  • selin'i her izlediğimde aklıma instagramda aslı inandık'ın çektiği, sürekli kendinden bahseden insan tiplemesi aklıma geliyor. evrendeki her şey senin başına gelmiyor selin. kendini garip, farklı hisseden tek kişi sen değilsin, böyle hisseden çok fazla insan var o yüzden bunu aşmalısın.
  • bu zamana kadar gördüğüm en iyi banu berberoğlu taklidini yapan youtuber. banu kendisi videoda olsa ancak bu kadar "banuca" konuşurdu diye düşünüyorum zatin.
    edit: https://www.youtube.com/watch?v=qpbstgyr82y
  • anıra anıra konuşmasını ve ota boka atar yapmasını sevdiğim youtuber. madiliğin beden bulmuş hali, isyanın en son noktası. introsu dana international’ın cinque milla parçasını anımsatıyor bana. bu kadar.
  • bi kaç videosuna denk geldim. bence acilen bi kliniğe yatmalı...
  • "bu benim hayatım başrol benim" vakası mağduru, diğer milyonlarca türk vatandaşı gibi. herkes kendini başrolde zannettiği için de burnunuz boktan çıkmıyor, bi sakin ol yavrım.

bu entry'i yazarken aklıma da şu twit geldi nedense, gerçi günde birkaç kere aklıma geliyor farklı vesilelerle.
  • normal koşullar altında (1 atmosfer basıncı, 273k sıcaklık) 3 seneye kafasına sıkacak bir insan evladı.

en az 3 çeşit psikolojik rahatsızlığı olduğu gözlerinden belli oluyor. takıntılı olduğunu da hal ve hareketlerinden, cümlelerinden anlayabiliyorsunuz. ekşici piclerin tanısa çok sevecekleri türden bi şey kendileri. memesi var, dövmesi var, kolay düşer algısı var, bi de neşeli falan takılıyor daha nolsun?

kendisine intihar etmeden önce geçecek olan sürede başarılar diliyorum.
  • yutubun en tatlı kızı bence. laf sokuşları, herkesi takıyormuş gibi görünüp de aslında kimseyi siklemeyen, yaşadığı gerçekten paranormal denebilecek olayları olan ve bunları aşırı sempatik bi dille anlatan ve eğlenmemizi sağlayan kısa süre içinde takipçisi artan ve kaliteli bi kitleye sahip olduğunu düşündüğüm(çünkü ben de varım içinde djdkdjsjs) aslında ilk başta eşcinsel mi diye düşündüğüm sonra bu soru sorulunca tam tersi kardeşim ben tam bir yarrak hastasıyım demesiyle beni benden alan çok tatliş samimi yolda görünce selam verip yanaklarınızı sıkabilir miyim dediğinizde diğer yanağını da uzatacak kadar egosuz ama aynı zamanda da kendini beğenen(ki bunun kadar tabii ne var ki zaten) her videosunda ben çünkü çok zekiyim diyen bir kadın. bi de onu görünce aklıma kadıköy geliyor
hesabın var mı? giriş yap