şükela:  tümü | bugün
  • kendisinin en azından şimdilik böyle bir niyeti olmadığını bilmemize ve kemal kılıçdaroğlu ile çok iyi anlaştığını bilmemize karşın. yakında bu olasılığı da basında sık sık duyarız.
  • sıradaki projedir, çok net.
  • chp'yi isveç'e taşırsak neden olmasın.
  • selin hocadan kaç ders aldım hatırlamıyorum. kendisini 2008 yılından beri tanırım. ancak kendisinin abd vatandaşı, hristiyan ve süryani olduğunu ekşiden öğrendim. eeey gıybet, sen ne biçim bir şeysin.
    size ne abi kadının etnik ve dini kimliğinden?
  • meral akşener: devsolcu.
    sinan oğan: caferi.
    selin sayek böke: önce hristiyan, şimdi süryani.

zaten bir müslüman sizsiniz. sizin haricinizdeki herkes gavur, herkes kafir! bir siz cennete gideceksiniz, gavurların hepsi de cehenneme değil mi?

sanmıyorum ama umarım sizin inandığınız gibi olur, aksi taktirde şu dileklerimi önden kabul buyurun: ateşiniz bol olsun!
  • chp'nin başına kim geçerse geçsin, alabileceği oy bellidir.

chp artık daha fazla seçmene hitap etmeye çalışmak yerine olanı adam gibi örgütlemeyi öğrenmelidir.
  • şimdi de bu hanımefendiyi mi layık gördünüz chp'ye... sürekli yeni isimler, yeni kimlikler, yeni heyecanlar ama hep aynı tantana aynı muhalefet... yeni olan hiçbir şey yok aslında...
  • chp'ye yakıştıramıyorum kendisini , seçim boyunca birçok programda kendisini izledim . özellikle yavuz semerci ile yapılan programda gerçek anlamda kendisini yetersiz buldum . ailesinde önemli kişiler var . büyük olasılıkla bunun sayesinde partide söz sahibi oldu . benim gözümde iyi bir ekonomist ve politikacı değil . zihni üretken değil ve pratik düşünemiyor gibi geliyor bana . böyle olunca da politikayla uğraşması mantıklı değil . ben populist bir adam değilim eğer populist olsaydım modaya uyup kendisinin genel başkan olmasını isterdim .
  • evet söylenildiği gibi isveç olsa çok güzel olurdu ama burası türkiye. sadece ulusalcılardan oy alır, chp'ye oy veren diğer vatandaşları kaybeder. zaten bir benzeri olan 'emine ülker tarhan' var. ikisininde birbirinden farkı yok. 'meral akşener ' dururken kimse selin sayek böke'nin genel başkan olduğu bir partiye oy vermez.
  • kilisdar beyin rakibi olmayip ustune kilisdar beyin acik destegini alan, gonullerin ali babacani ekonomist milletvekili. bahceli yandasi olmasa bakan olmasi an meselesiydi. baska baharlara kismetse...