şükela:  tümü | bugün
  • hayatta karsilastigi kotu seylere ragmen tutunabilen nadir insanlardandir.
    kendisini tanimiyorum fakat yarismada izledigim kadariyla cok pozitif nese dolu bir insan. umarim hayallerini gerceklestirip anaokulu acarsin ve yetistirdigin kucuk insanlara bu pozitif enerjini asilarsin.
    yolun acik olsun!
  • --- spoiler ---

125.000 tl kazanmıştır
    --- spoiler ---
  • son 5 senedir beni evlendirmek için başımın etini yiyen anneciğimin televizyon'da görüp ilk görüşte aşık olup, torununun annesi yapmak istediği ve bu kızı internetten, 118'den*, falan bulup iletişime geçip, en azından konuştuğu birisi var mı diye sormazsan hakkımı helal etmem sana dediği çalıkuşusu; prensesi, meleği. kendi anlatımıyla; güleryüzlü, pozitif, terbiyeli, akıllı,iyi eğitimli, aydın, dil bilen, azimli, güçlü, çalışkan olmasının yanında hanım hanımcık, oturmasını kalkmasını, nerede nasıl davranılması gerektiğini, anneciğimin gelinim diye gururla koluna takıp çarşambaları pazara, cumaları düğüne de götürebileceği ; saygılı, varlığı yokluğu görmüş, zarif, kibar, çocukları seven ve müstakbel torununa hem kibarlığı,centilmenliği, iyi bir insan olmayı öğretecek, hem de en güzel şekilde yetiştirecek ve tüm bunlar yetmiyormuş gibi üstüne üstlük hem de öğretmen(öğretmenlerin tatili çok olur) olan annemin güzel gözlü müstakbel gelini, wonderkid'i, wonderbride'ı. ;)
  • boşuna dememişler yüzün güzel olacağına bahtın güzel olsun diye allah yolunu açık etsin güzel kalpli kardeşim. her şeye rağmen pırıl pırıl gülümseyen yüzüne, hayata küsmeyip hala atan kalbine aşık olmamak elde değil. ayrıca hala babam diye bahsedebildiğine göre babası, annesini isterek öldürmemiş olabilir. trafik kazası ya da başka bir şey olabilir ya da ben buna inanmak istiyorum !
  • vicdan ülkesi olduğumuzdan dolayı (?) selçuk yöntem'e daha çok üzülmeme sebebiyet vermiş olayın baş kahramanı. zavallı kız talihsiz bir durum atlatmış, görüldüğü üzere durumu aşmış ve yaşamaya devam ediyor. aşırı hassas milletimiz de selçuk yöntem'e yükleniyor anlamsız bir biçimde.

adam sebebini söylemek ister misin diye sordu, hatunun orada hayır deme lüksü var. böyle durumlara aşırı tepkiler vererek karşı tarafı dışlamış oluyorsun asıl: kızın sizin acımanıza mı ihtiyacı var? duruma ne kadar normal yaklaşırsan karşı taraf için o kadar iyidir daima. bilal klonlarına yeni bir şey öğrettiğim için rica ederim. allahın çomarları..

edit: sövme nedeni
  • ratinginiz batsın dediğim programın tartışmalı yarışmacısı!
  • selcuk 'un sordugu abartili sorulara ornek olmus yarismaci.
  • izlerken insanın boğazını düğümleyen güzel kız , neşesi , sıcaklığı , iyiliği yüzüne gözlerine yansımış , umarım selçuk yöntem bunları bilmeden sormuştur . yaşam enerjini hiç kaybetme . umarım o adi yarışmalardan o paraları alabilir bu insanlar ve bu kız . kazandığı para eğer alırsa tümünü mutlu etti .
  • bu ülkeye dair umut veren güzel insanlardan birisi.
    içinin güzelliği dışına taşan bir öğretmen aynı zamanda. öğrencileri çok şanslı gerçekten . bizim zamanımızın öğretmenleri naziler gibiydi.
  • kaderin, geleceğin, ömrün güzellikler ve daha fazla başarıyla geçsin güzel kızım demek istediğim ikinci kişi.